Atsitraukimai ant lygiagrečių

Klimazz
Na labutis mano ginejauLabastu ir vel man padeti nuramintiFlirtasGerai kad nors tu protuingai mastaiMirkt

nu vadina ivairiai vieni prisitraukimus kiti prisispaudimus kiti dar kitaip…Šypsena as tos laidos nemaciau kai dare tai ir nieka pasakyt negaliuDrovus

bet is kur pas tave tokie terminai kaip prisipaudimai man asmeniskai rezia ausi

paskui va sis sakinys "prisitraukimai-mes juos tai pat darom per trenkes tik va lygegreciu mes salei neturime"

as gi sakau kam daryt ant lygiagreciu jai turi turnika normaluŠypsena

perkunas
VA nors dar vienas zmogus teisingai mastoŠypsenaprotinguju ratas dideja jega.BEt paklausiu kaip manai ka jis tuom norejo parodyti,kad dare per laida tuos prisitraukinejimus ant lygegreciu?kodel jis negalejo ismeginti saves sporto salei?kaip manai tu?

ne tu tikrai durnus klausimus duodiŠypsena

tai jo reiktu paklaust Cha cha

djbuki
Agirdi na juk sakau kad tu durnesni uz betkure blondine ir TASKAS.,DURNIAUSIAs DURNIAUSIAs.Tai tu to bahuro ir paklausk ko jis dare prisitraukimus ant lygegreciu o ne ant turniko.TAI juk beto as ir sakau nera lygegreciu salei ir nereikia.Beto nemanau kad vyriskis i tiesiogine laida atsitems sportines kopecias!!!

na mano snukutis visai neryzas o merga tai ten gera nu,buki man atrodo tu pats y snukuty prasaisi

djbukis
NE NU TU TIKRAI TUPAS AR TIK PRISIMETI!!!.Tai juk as klausiu jo nuomones ka jis mano,apie jo poelgi!!! o ne to kuris dare klausiu

gal pasiulima gavo, sunku pasakyt ciaNežinau o gal ten sou koks nors buvo dar sunku ka ir pasakyt kai nemaciau laidosŠypsena

ble noreciau gyvai pabendraut nes dabar arba tu neskaitai ka parasau ar is tikro esu tupa blondine

kai kalbejai apie laivukus biski rimtesnes nuomones apie tave buvau o daba kaip sakant kritai zemiau bambos auksciau keliuŠypsena

buki tu sportuoji? Apakęs
nu geras
nors man atrodo tos tavo "trenkes" tai y kumsty po kaldra nu ir ka tu ten treniruoji tai nelabai ysivaizduoju…

djbuki
AS nesuprantu,bet tikriausei ir nereikia man stengtis suprast taves.Ko tu toks priesiskas,ko tau viskas nepatinka,visalaika susiraukes.GAl tu nepises?o gal tave jaunysteje skriaude?ziuriu ne vien su manimi tu nesutari bet ir su kitais bangos nareis.Savo pykcio gali nerodyti ir nereiksti.KAip anksciau sakiau nepatinka mano temos tai nerasyk,neskaityk.Juk butu normalu,o gal tu neturi draugu ir savo emocijas tik per kompa isreiski.Beje neseiliok klaveturos ir nerekauk o plombos isleks,dantys apzels

kaip sakant klimaziuk kai pats taip darai tai nereik man cia sudo malt as turiu zmonike ir man jos pakanka

taigi dabar klausimux tavo sazinei kada paskutini kart(ir ar is vis) esi turejas moteri?
Kietas

na ir as noreciau su tavim gyvai pabendraut bet man atrodo kad tu malku ir nuo tos Blondines pasikrautaiMirkt

djbuki
Tavo nuomone apie mane man visai neidomu.Beje kokia as esu tau turetu visai nedominti!!!NA jo tu visdelto esi nuskriaustas gyvenimo.IKI djbuki.Neveltui parasyta 'djbukis-blogas dalyvis’Na man jau ir yra atsakymas koks tu zmogus.

tavo zmona apie tave galvoja kitaip Nekaltas

paklausk savo zmonos ir pasakys(dabar as gerai neatsimenu kada ji man paskutiny karta ciulpe)

djbukis
O prie ko cia tos moterys!beje pimpalo galas panizo kiek klimazz turejo panu?Manau kad zmogus nebus protingesnis jei tures daugiau moteru.TAi tavo durnumo lygis.

buki siais laikais yra tu nemokamu telefono liniju paskambink gal pades Mirkt

pasikrautai ar tik pasikrautai nebutai is marijanpolesJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu tavo kaip mergos lygis tai ka zinau labai artimas stoties palstekemJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nu seip tai manau galima pateisint nesubrendimu visgi 17 ir blondineŠypsena
ne is lempo tie anegdotai