atsipoliruos?

bbd, koki sestadieni nuvarai su masina i koki baliu - po 2-3 valandu norisi namo, nes nebesupranti minciu ir kalbu negeres Cha cha noreciau tiket, kad nepasesiu, yra tam priezasciu Šypsena

1 karta i menesi ir jau skaitaisi prie alkoholiku Šypsena

paskutinį kart prisigėręs buvau prieš kokius 3 metus… Cha cha o šiaip, į porą mėnesių kokį vieną ar du buteliukus alaus išgeriu. Žodžiu prie tų, kuriuos reik ratu apeit Cha cha

doktorai, tas be lesinmo tai irgi Šypsena paskutini kart 3men prabuvau be nervu, ne del principo, o del to, kad nebuvo laiko, noro ir energijos Šypsena

lietuva pasaulyje 3 pagal suvartojamo alkoholio kieki, galim padekoti vatnikams vz.lt/archive/article/2014/5/13/lietuviai-pateko-i-daugiausiai- alkoholio-suvartojanciu-saliu-trejetuka

Aš visai negeriu jau kokius 8 metus, manau jei gerčiau, greit pereičiau į alkoholiko stadiją Cha cha

Nelabai noriu tikėti šiuo straipsniu, nes realiai juk neapskaiciuosi visko. Šypsena

AS tokiu straipsniu, kur klaida kas antrame sakiny isvis iki pabaigos neskaitau.

taip, nesuskaiciausi pogrindinio ( kontrobandos/ samagano/ surogatu/ naminio alaus) alkohlio, realus skaiciai dar didesni Labas

tai kur žydo foto dingo su diskusija apie volvo?

Vinas=kiausininkas Taipištrynė,kaip visada,o dabar klonavosi,galėjo upininku pasivadint Gerai

Vabalaz,išgėręs kiek suprantu lakštai per kiemo mašinų stogus? Cha cha

suvyniojo is megztuka ir sudegino tiems kas dar netiki lietuviskais straipsniais wsj.com/articles/alcohol-which-country-drinks-the-most -1408 705249

Nepazistu nei vieno negeriancio, kuris butu psichishkai normalus. Arba sneka apie ajurvedas ir nusvityma, arba siaip babanksht. Keleta tokiu zhinau

Aišku nesinori izeist dalyvių,keli žinau ABstinentai,gal su jais istorija kitokia,bet kiek žinau 100% aBstinentu,tai konkrečiai jobnuti Taip

tai taip gfsbgnmsk, bet reikia turet proto toj vietoj vistiek Šypsena

Dar yra aisku kitiem del sveikatos negali, bet cia jau kita sneka Šypsena as apie tuos zaliavalgius maratonininkus Šypsena)

Bet jie teisingai daro,nes jei išgeria tai belagariačka prasideda…ma rodos jiems narkotikus reikia vartot Cha cha

tai bent žyduką atostogų paleidai?

Tai paleidau,bet kiek matau…čia jau rimta ir vėl man mįslė, kodėl,kas,kaip taip nutinka?