atsipoliruos?

Tai bet konkrečiai pvz,kaip žmogus nenuresetina savo vidinio PC svaigalų ir keksiu pagalba Taip

kai ismoko vaiksciot ir netries i pampersa, vel emesi veiklos?

OT: ar Senukuose ar pan buna aerozoliniu dazu, katrie tamsoj sveeistu?

buna, pirko kaliega neseniai Šypsena

su tamsoj šviečiančiais neteko susidurt, bet su tais ryškiaspalviais (salotiniai, oranžiniai ir pan.) teko. Tai nuo lietaus nusiplauna jie.

Zukas, tai jie tekstiliniai. Cha chaKazkada vjybali toki nieko grafaka, ir pora kartu palijus nusiplove viskas. Juokiasi

piešė gatvės pavadinimą su jais - beveik mėnesis laikosi puikiai Šypsena

Aisku tas alko vartojimas besaikis nera gerai, bet tie kur isvis jo nevartoja tai nzn, kiek teko sutikti kazkas netaip Šypsena

dabar apgalvokim ir atsakykim kas yra besaikis alko vartojimas? 2-3 kart savaitėj po 3 bokalus?

Algirdekai pats paklausei ir pats beveik atsakei i klausima Besaikis vartojimas tai ir yra vartojimas neturint saiko, stabdziu ir pan. Jei sugebi sustoti po 3 bokalu, vadinasi nesi besaikis vartotojas, jei nesugebeti ir uzgeri taip, kad kita diena darbai stringa ar praguli lovoje, tada vartota per daug

Besaikis,kai vartojimas aukščiau už įsipareigojimus aplinkiniams ir sau. O 23m jaunuoliui aplamai reikia atsakingai vartot,lengvai galima pasesti ir dozės didės.

Algirdekas, yra teorija, kaip kad neva “alaus” alkoholizmas, biski mazesne blogybe, nes kaip kad man stiprieji gerimai gali ir neegzistuoti, bet va pro alu negaliu ramiai praeit Cha cha Aisku tik savaitgaliais, bet visvien… Karlas, tai kad priesingai, jei guli lovoje su mineraliniu dar nieko, bet jei soki i trasa ir kartoji vakarykste diena, tada jau stadija.

va va Šypsena ne, siaip paskutiniu metu kokius du kart savaitej max atsigeriu po kelis alucio Šypsena isvis nx galvoju koki sestadieni tik leist sau atsigert Šypsena

Vartoja visi ir maži ir dideli. Laimingas

O man jei nebūtų zakuskes geros,tai alko neegzistuotų,man ne apsvaigimas pats patinka,bet pats procesas Cha chaAlgirdekas,aš realiai rimčiau taip pagert pradėjau ties tricuoky,na gal nuo 28m,o iki vedybų tai kiti prioritetai,chebra ilinde lesdavo,o aš mieste maldavausi,qrwas į konspiracine chata vilkau…gerdavau gal sykį į mėnesį,koks gimtadienis ar taip kažkas Cha cha

tai va va Šypsena nes cia nx pastebejau pries pora men, kad kokias 3 savaites is eiles po 4 vakarus i savaite 5-4 kronenburgo ir ramus miegot. tai kazkaip isijunge biski smegenys, kad taip nelabai gerai Cha cha

anvynas.lt/produkcija/naturalus-vynai/#voruta-natūralus-des ertinis-juodųjų-serbentų-vynas NEW Cha cha Cha cha Cha cha

Saikingai yra 1karta per menesi, bent jau man Šypsena

Mantasgtc,tai juos aplamai ratų apeit reikia…čia jau ne atsitiktinumai,čia taisyklė Cha chaAlgirdekai,spėju dar ir aplinka pas tave iš tų diedu susideda turginiu,anie jau uzsigrudine,o tu dar net gėjų gali tapt,nes iki 25m jaunuolis dar su minkštų lukštų Cha cha,taip pat ir ant alko pasest lengva Taip

Na tas saikas sąlyginis dalykas…jei per mėnesį trys progos,kokie įdomesni baliukai,tai ir lesi…esne ne kiek lėšų,o esmė ar gali be lesimo būt Taip