Atsiliepimai... II Autobanginiu Gimtadienis

Atsiliepimai… II Autobanginiu GimtadienisŠypsena

Trumpai-buvo puiku!Cha cha
.
.
.
.
.
.
.
.
p.s. gal kas priglaudete mano raudonus shortus kurie buvo padziauti pirties persirengimo kambaryje ant radiatoriaus? liksiu skolingas AlusŠypsena

nu buvo nepekartojama muzika, dumai, sviesa, pirtis, baseinas, bilijardas fantastiski miegamieji FEJERVERKAI viskas fantastiskai Apakęs

Šiandien buvau sutikęs Offroadą ir Pjerą, tai sakė, kad toosas nerealus buvo…

patenkinti mes su +1 buvom dar ilgai tik kliuvo vienas momentas nemegstu tabako cia jau mano problema zinau bet …kliuvo idomu kai pamatai zmones kurie vaziuja ant taves bangoje o gyvi jie visi kitokieCha cha gyvesni kazkokie dekui shukei uz organizavima kaip supratau jo labiausiai ranka jautesi vakarelyje

p.s. pagiriotas ir pirmadienis Nežinau

Esmi pas Pjera ??? atrodo tavo plavkes liko Cha cha grazios. raudonos Cha chaCha chaCha cha meetas liuks!!!

Pas mane masinoje beje liko kruvele daiktu surinktu is pirties ir panasiu vietuŠypsena. Padarysiu fotkes , galesit atpazinti savo daiktu s, o del atsiemimo sutarsimeCha cha

Vienu zodziu buvo gerai: Girtas Girtas Girtas

Laaaabai geras renginukas buvoGeraiGeraiGerai

Peržiūrėjau foto kątik… Laimingas Baltas pavydas paėmė… PavargęsCha cha

mda… toosas nerealnas buwa!!!
jega!
labai labai viskas buvo fainai, liaudis kaip niekur ir niekad faina!
beje manau rungtyse vistiek nugalejo ne calniukas ir ne garazhas, ne vilnius ir ne kaunas, o auto.Banginiai Cha cha

p.s. gal kas artimiausiu metu ish vilniaus y kauna mins? man gal laidus ish martinez’o parbezhtumet? skolingas nelikchiau

rytoj planuoju vaziuoti.

SUPER TURBO tusas buvo Cha cha Taip Žvaigždė

http://www.banga.lt/admlt/2club.club_thumb_list/241.307-=(1730436631

Blin kaip gerai kad paemete, bo galvojau kad reiks atgal i Vilniu greitu laiku minti kazkaipŠypsena)))

tavo sortus sudeginau kersydamas uz tavo poelgi… Tu man paaiskink, kam tu jam apmovei mano dzinsus (kisenej mobilke ir kiti daijgai buvo…), ir atitempei i pirti???

P.S> joke Laimingas, o del dzinsu esu pikcs

Jo sekmadieni aleksoto oro uoste teko aplankyt…Ir sutikt sena matyta veidaCha cha
O vakar tai su pjeru padauginom nuo pat ryto siandien blogiau jauciuos nei vakar Liūdnas

Nekaltas

tiktai tiek? kur pasiaiskinimas???

Aha, nabashnike, pasiaiskyk Cha cha

Tusas buwo wykes (buwo nesklandumu aisku, bet jie neesminiai- ania pegasusai? Cha cha)

ACu