Atsiliepimai apie mokykla

Atsiliepimai apie mokykla

as irgi mokykla prisimenu gerai! ir dabar, kai jau po baigimo praejo nemazai laiko, ir mazai ka ten pazistu, dar vis ten sugriztu aplankyti mokytoju, paziureti kalediniu renginiu, paskutiniu skambuciu ir pan. gal but tai daugiau pagarba praeiciaiAš nekaltas

Man asmeniskai mokykla paliko pacius graziausius ir nuostabiausius prisiminimusGerai, tik veliau supratau, kad mokykloje praejo pacios nerupestingiausios dienos, pirmieji susizavejimai mergiotemis, pirmas bucinys, pirmas isgertas vyno butelis…Liūdna

Truksta zodziu, kaip ten blogai, ar gerai.
Cha cha :d :d

Ta sule tikras *****… O jau rytoj ten reikes sedeti.Fui…

*****

kalejimas Ignoruoju Kanda

o man mokykloj patiko…nors dar tik neseniai baigiau;gal todel, kad nereikejo tiek mokytis, kiek dabar, o ir klasiokai faini buvo… Laimingas

tik neapsiseilekit Nekaltas

noreciau vel i sule eiti visai patiko Kietas

As irgi noreciau TaipGeri laikai buvo…Mokytis praktiskai nereikejo, visi mumis rupinosi… Laimingas

o dabar tai paciam reikia pinigus uzsidirbt maziau laisvo laiko aj sulioj cool buvo reiks stot kitais metais kur

Bene pragaras Kiaulė

Gerai

uzh kuo mazhesne Cha cha priklauso nuo tachkos būklės Taip

šimtas metų ***utavičiau. visi daro klaidų. pininfarina irgi (o gal tai ne klaida, o gerai apgalvotas žingsnis). tikiuosi kad ‘pininfarina’ užrašas ant getzo yra LABAI mažas… Cha cha šiaip tiek hyundajai tiek visos rytietiškos mašinos yra absoliutūs face off’ai arba nevykę plagiatai. bet tai tik mano nuomonė. ir dar manau kad pininfarinoje dirba ne tik geri dizaineriai bet ir neblogi strategai… bet jei italą pirksi verčiamas tai gal ne tik kauksi, bet ir krauju šlapinsies iš skausmo begalinio. taigi italo arba nori labai arba jo nekenti. suprantu puikiai tuos kurie “varo” ant fiat, lancia, alfa romeo ir vadina jas makaronščikų mašinomis. bet kažkodėl londone mokslo pasiekimų muziejuje kaip geriausias dizaino ir technikos kūrinys yra eksponuojama… alfa romeo…

jo uz kokia kaina???

zjb fiatas, kaip tik tokio ieshkau daba

galas puse velnio

shiaip shitas fijatas liux atrodo Šypsena ir tiuningas tikraj geraj padarytas ir spalva zjb, bet man shitu modeliu galas ZHEURIAI liewas o visa kita gereu atrodo ir uzh ferarius ir porshus…