atsargiai su H&R spyruoklemis

atsargiai su H&R spyruoklemis

Taiva nusipirkau ash keturias sportines spyruokles eclipsei norvegijoj kataloge rashe kad mashina turetu suzemeti apie 4,5cm bet kai man jas servise pakeite mashina net nesuzemejo.Tad paskambinau ash i ta firma kur ash jas pirkau tai man ten pasake kad jie tokias pat problemas tu rejo ir su SAAB,BMW kai kuriais modeliais,tada ash paprashiau kad man pinigus grezintu tai jie man pasake kad turiu laikti tris dienas gal mashina tada suzemes,bet po triju dienu niekas nepasikeite tad nuveziau ash jiems tas spiruokles atgal ir tiek.Taip kad saugokites.

del spiruokliu vazinet i norvegija tikrai neapsimoka.paskaicuok kiek tau jos kainavo.

As manau kad ant standartiniu amortizatoriu butu ne kas .kadangi jie butu per minksti kietoms spiruoklems ,taigi geriau pirkti komlekta amortizatorius su spiruokemis plius dar reduliuojamus tada jau nusistatai kaip noriŠypsena

Butu idomu, kas tokius gamina, kas platina Lietuvoj ir kokios orientacines kainos? Dekui.

taip, jei jau spyruokles dedi sportines, tai jau ir amortikai turi buti tokie, nors siaip as tokia masina turejau, su koni vaziuokle, tad keiciau vien spyruokles, siaip visai neiko gavos, aisku kietuma isliko siokstoks, bet ir minksciau biskiŠypsena
o siaip man visai patiko ta sportine vaziuokle, nu aisku kai nematai zvyrkelio visai neiko, bet kai ji matai, tada verta pagalvoti kas geriau?
bet nieko pries neturiu… netgi patarciau issideti, vien jau koks stabilumas…jega …visi posukiai tavo…tekoant kokiu70-80 i 90% pavarota isipaisyt, taio masina net nei ciut ciut nesukrypo!

beje dar uzmirsau pasakyti, jei ka domintu, a dar ir dabar turiu koni (geltonu) spyruokliu komplekta, nuo AUDI 80. 1985 metu, bukle gera, mazai droziau jas… o kaina … sutartine…

Hello! O Hondai Accord 89’u neatsirastu sportiniu amortiku? Šypsena Kokios kainos?