atrakcija bus kaune............

2E_P: o vilnieciai tai jau dalina Šypsena

negi pulsiu itikineti?..net nebandysiu…siaip smalsu kuo ta atrakcije baigsis…kliba mintis kad ojojoi…

Akela dalink geles bangos merginom, paskirk jom visom viena vieta ir viena laika, tada tikrai bus atrakcijaMirktŠypsena

as visada palieku zmogaus mastyma ramybeje…ir niekada nesakau nei taip…nei ne…
jeigu…
jeigu…
a man vienas ir tas pats ka apie mane zmones kalba…
lietuvis tamsta esi…provincialas…man taves gaila ir tavo tokio siauro mastymo…kas mane pazysta tas zino kad as veltui burnos neausinu…pazadas yr sventas reikalas…

as be taves kaip paukstis be sparnu…
as be taves kaip menuo be zvaigzdziu…
as be taves kaip jura be bangu…
mano meile,
…tu mano…tu juk zinai…kad dar tebemyliu…ir mylesiu amzinai…
…ehhhhhhhhh as.

…akela…

žodžiai tuštumoje…
žodžiai skirti niekam…

nors klausytojų auditoriją turi, bet nei vienai į akis žiūrėdamas tų žodžių nepasako…

toks jis…
… mūsų … bangos merginų… akela…

as myliu tave…nes tu esi mano gyvenimas…
as myliu gyvenima…nes jame esi…tu…

…akela…

hmmmmmmm hi AKELA jei cia tavo zodziai tai as kompozitoriusMirkt
AKELA rašė:

as be taves kaip paukstis be sparnu…
as be taves kaip menuo be zvaigzdziu…
as be taves kaip jura be bangu…
mano meile,
…tu mano…tu juk zinai…kad dar tebemyliu…ir mylesiu amzinai…
…ehhhhhhhhh as.

…akela…

spontaniskai… Šypsena
aha kai visas pasaulis jau zino kox akela yra dzhentelmenas/romantikas, ir ka jis darys.
nu ka as zinau Šypsena
akcija. as tai dolerius dalinsiu laisves alejoje

Ai, kas tos rozes - nuvys ir tiek. Geriau gatveje dalinti bucinius. Isivaizduokite, merginos, einat gatve, nuotaika ****ina, o cia prisoka jaunuolis ir jus pabuciuoja. Ar gi ne smagu?

blin ir kodel as ne mergina…
ŠypsenaŠypsena

Geras sumanymas Akela.Faina…Nusiperka nepazisamas vaikinas tuzina roziu,sumoka minimum 50 lt,na kad visom uztektu.Isdalina gerasirdis nepazistamom merginom o jos paemusios net nepadekos jam,iseis ir nieko nesakys.Gerai nachaliavu geliu gaut.O paciom ne i galva netoptels kiek jam tai kainavo.

Nenoriu gėliu. Jus cia bukit, o as einu, kur Akela pasiunte.

AKELA rašė:

Neauga ajerai ant tako
Ir pauksciai nesuka lizdu!
Nuejo mano meile n-a-c-h-u-i,
Nueis gyvenimas p-i-z-d-u. …akela

O yes yes yes…o kaip linksma sakes…beprociu pasaulis - vieni ****** siuncia kiti v ****u lekia…gera gyventi ant sio svieto…olialia…o man linksma nors tu ka…

AKELA, o Kaune kada ir kurioj vietoj? Velniškai seniai jau man gėles dovanojo. Cha cha Cha cha Cha cha

Mielasis AKELA, buk toks malonus, dalink geles sestadieni… tada as busiu Kaune ir bus labai faina gauti geliu tortadienio proga… Mirkt

Martynuk, mane myli Palmolive ir AKELA. Geras.

Elva, tik tu atsargiai, nuo ladyspeedsticko akys gali kaip kukuliai isvirsti, is nugaros prades rozes byreti, o tavo vaikinas rytais prausis akvariume ir dukra girdys suplynu, kad ji greiciau vaiksciot pradetu.

Gavu kartą gėlių iš nepažįstamo vaikino. Malonu. Prisimenu jį iki šiol. Įspūdis nerealus.

sia savaite prisipirksiu roziu ir isdalinsiu sutiktoms merginoms…bus tuo pasakyta jums aciu…