atrakcija bus kaune............

atrakcija bus kaune…

papasakociau…bet…kam jums sirdis draskyti?..

Tai ka, pabusim paslaptingi? Niu nereikia…Nors smalsumo pas many kaip nekeista nedaug, bet visgi bamba grauzia…Šypsena

AKELA rašė:

atrakcije save pranoko…

Tai papasakok kas ten vyko, as juk ne Moterys ir ten nebuvau…
Manau ir kitiems bus idomu tai isgirsti…

2Akela>malaciusGeraikaip sekesi?Gaila niekaip negalejau atvarytiLiūdna…Biski buto santechnika suslubavo!!!Ech…gal kita karta dar bus?..

2Akela>
tiesa kuriame aukste patrankose?..bijau praziopsoti…sakyk tiksliai!!!Zinai jau dabar svajoju…ŠypsenaŠypsenaŠypsena

Los Patrankos?! Sestadienis?!

Frantikaz
Ten galejo buti Colgate reklama…

2Maja: ten Colgate reklama, o cia - Akelos

nu va grazu…

Ir ką man tai primena…?

"Atleisk man, atleisk man, ką daugiau tau pasakyti…"
Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Niu ir shviesiau pasidare…ir ne viena shypsenele ishspaudziau… + pasinaudodama svetima ishmintim pridursiu: "DETI, DAVAITE ZIT DRUZNO" (Leopold) Bučkis

Gerai, prisidesiu ir ash prie bendros kompanijos ir tiesiog nusishypsosiu Šypsena A vat taip…be priezasties…niu nesunku berods…

O shiaip nors esu dar ganetinai zhalia, bet pastebejau kad dauguma bangieciu nuostabus zmogai…ar bent jau tokiais dedasi Šypsena Anyway, jums visiems Gėlės

2LADYmarmalade stai ir tau ‘nuostabus zmogai…’ Gėlės

LADYmarmalade Tau - BučkisBučkisBučkisGėlėsGėlėsGėlės

Va kaip gražu… gėlytes virtualias pradėjome vieni kitiems dalinti… sakyčiau užkrečiamas tas AKELOS pavyzdys… Ką gi, ta proga ir aš siunčiu JUMS visiems didelę puokštę GėlėsGėlėsGėlės … už tai kad esat ir už tai, kad su JUMIS visais taip smagu bendrauti!

Siaip ar taip atrakcija ivyko…
Akela cia tau Gėlės
Cha chaCha cha

Ech, vilke vilke…vecnij kavalier…ir velniai rautu nezinau kodel, bet viskas man cia atrodo taip nenuoshirdu.Ir nereikia cia suprast kaip akmenu svaidyma i kazkieno darza, cia tik "pastebejimas ish shalies" Šypsena

cia ne akmuo…cia visai nepastebeta plyta is shaliesŠypsena

Ox tie kaunieciai, gerasirdziai jie dalina viska…
(ispudis, kad tik pazadais apdalina dazniausiai) Mirkt