Atostogos 2022 - Kokie planai?

Atejus vasarai, zinoma klausimu kyla ka daryti su atostogomis. Kokie jusu planai? Ką rekomenduojat pamatyti ir kaip pailsėti?

Manau, svarbiausia namuose nesėdėti, kitaip - jokio smegenų rebooto.

2 Patinka

O jums nėra taip, kad Lietuvoj, kai būna geras oras, kažkaip ir važiuot niekur nesinori, kažkaip tų atostogų gadint…? Bet va rudenį - kita tema, norisi kažkur išlėkt.

Sodyboje vienkiemyje prie ežero

kur sodyba tavo? Nesakyk kad kur nors salia moletu…

zarasuose :+1:

1 Patinka

Man irgi patinka vasara Lietuvoje :slight_smile: Tik kol kas sita vasara dar ne pati geriausia, bet gal dar atsils :slight_smile: As planuoju atostogauti Lt :smiley:

1 Patinka

Tai vaaa, aš sakau, Lietuvos versliukus irgi reikia paremti :face_with_hand_over_mouth:

Tik idomu kokios kainos siemet nuomos ir pan. ar pabrange. Ir ar Palangos verslininkai vel verks apie blogiausia sezona :smiley: :smiley:

Man atrodo, kad Lietuvoj be blogo sezono - nėr kitokio :smiley:

Aš planuoju savaitgaliai pavarinėti iki visokių stovyklaviečių Lietuvoje. pvz į Siesartį susiplanavęs dabar artimiausia. Gal kas buvę?

Pirmą kartą girdžiu išvis :smiley: Kam varyt kažkur, kai dar savo Lietuvėlės nepažįstu :see_no_evil:

Sėdėsiu namuose ir žaisiu vaizdo žaidimą Free fire savo išmaniajame telefone

Greit atsibos…

Neturėtų gal visgi verkt, kai tiršta šį savaitgalį buvo :smiley: Atrodo, kad visas Vilnius tai tikrai prie jūros. Nesijautė? :smiley:

Naa, reikia dar palaukti likusios vasaros :smiley: Vienas savaitgalis dar ne rodiklis :smiley:

:face_with_hand_over_mouth: :smiley: