atostogoms


atostogoms

Gerai. Šitas dar ir greitas. Taip

Labai norisi, kad naujasis 9-3 butu tikrai saabiskas. Naujasis Saab dizaineris yra is tiesu daug zadantis vaikinas, bus matyt. spejama, kad cia naujausias 9-3static.blogo.it/autoblog/newsaab93.jpg

Galas matytas, aplipdytas Gerai xj pazinsi Juokiasi

galas tai kai insignios.

Na negaliu kažką sakyti, nes labai užmaskuotas jis. Bet pirmas vaizdas tai blogas, “bus tikrai SAAB’iškas”, nors dabar čia man kažkoks hundai/amerikonas.

pagal foto,tai bus saab insignia Juokiasi Cha cha

Aha, pirmas vaizdas blogas ir man. Nors aisku mes cia matom tik uzpakalines lempas… Nepagaunu as naujausiu auto dizaino madu nors tu ka. Kazkuria diena vaziuoju kazkam is uzpakalio, tamsu, galines lempos lyg ir Hyunday kazkiek panasios, ar i koki kita korejieciu/japonu gamini. Priarteju, o ten BMW5 naujausias.

veikia kam nors linkomanija?

neveikia

neveikia. kaip tk norejau parsisiusti the bing bang theory Kanda

O ne šitam 9-3 kuris turi pasirodyti sekančiais metais dizainą kūrė Jason Castriota?

Taip, Castriota ir buvo nusamdytas 9-3am, kuris tures buti Saab-Spyker pirmuoju modeliu ir zinoma kad tai reiks, jog jei S-S tikisi rimtai atsistot ant koju - tas modelis turi buti geras. Spejama, kad i ji bus dedami kartu su BMW kuriami varikliai.

Na skamba gražiai, pagyvensim pamatysim. Nekaltas Tikiuosi dizainas nenuvils.

Ai dar įdomu ką iš naujojo variklio SAAB’as išsuks. Nekaltas

nemanau, kad kada nors prades gaminti saabiskus saabus. nupopsejo, nuopelejo ir numikimauzejo viskas

o jus man pasakykit, kas yra saabiskas saabas?