atomazga

Šaunuolis, kad nenusileidai Mirkt Gerai Sveikinam Valio

Geraiir ■■■■■■ visokios ziurkes ir pedarai kai buna kalti ir bando issisukt, tuo labiau kai dar babkiu ir taip turi Piktas

respect Gerai Taip

man dar neaisku, kaip ten man zala rasys del tu ratu. nes siaip jei vienas sulinkes, tai reik visu 4 nes nelabai identiska rasi, nes senas modelis. ir padangas 4 rasys ar kaip ? Nekaltas

raimukas, cia prie baznycios. jei nevietinis, tai paaiskinsiu kai prie sicilijos 1mos.

Diesel> ne vietinis, bet supratau… daznai apsilankau druskininkuos

Kaip sakant, viskas gerai, kas gerai baigiasi Taip+Patirtis neikainuojama Taip

raimuk, kokiais tikslais ? pailset? Ufff pabaliavot? Girtas

nu jo, siandien kai varinejau visa diena, tai bbd, jau geriau duosiu durniui kelia, per daug paskui galvos skausmo. Baisus

po dar poros panasiu ivykiu, ismoksi is to ir pinigu pasidaryt Cha cha

sveikinu, kuo daugiau tokiu zmoniu kurie nenuliaidzia ranku Mirkt

nu jo, sitas bmw man ne pirma kart avarine situacija sudaro. galejau nepraleist progu pasipelnyt. Cha cha

Diesel> siaip beveik kiekviena savaitgali y “šauly” vaziuojam, vasara prie seiros… tuo paciu ir paciuose druskininkuose daznai bunam, pora draugiu is ten kile yra, dar siaip draugu keletas… sia vasara net buta turejau ten issinuomaves …Drs turbut mieliausiais miestas lietuvoj Šypsena

jo, seira yra gerai. ir vieta pabaliavot ir meskeres galima imerkt. Šypsena siaip vaziuojant link druskininku nuo merkines, ten nuo to kelio 9km yra kaimas puvociai. zodziu, yra apzvalgos toks bokstas sioks toks, gal 40m aukscio. vietu isikurt yra, smagi tarzanke i merky isokt. Valio patarciau uzsukt. aisku apie tokias vietas, kaip liskiava zinot? Cha cha

idomumo delei, kur buta issinuomaves buvai ir kokios kainos? Šypsena

maladec Geraikad uz save pastovejai

prie seiros tai jau eile metu su draugais vaziuojam, cia jau kaip tradicija pasidarius, mane dar vaika pamenu tevai ten vezdavosi Cha cha …Povuciuose nebuves, reiks uzsukti kada… Liskiava tai kas be ko aplankyta Šypsena… smagu ten jum gyventi, daug graziu ir ydomiu vietu yra, ramu, draugiski zmones… …Butas buvo Gardino gatvei, netoli lukoilo, 300lt lyg kainavo + komunalines, 2 kambariu Šypsena

markoooo, uz save pastovejau ir tuo paciu nusiemiau rozinius akinius. Juokiasi

zinai, kai kasdienybe cia, tai jau nieko ispudingo. net keista, kai atvaziavusieji sako kad cia visi tokie draugiski, kaip cia grazu. Juokiasi

X6 ir garsaus Druskininkuose zmogaus? Cha cha tai gal mero k****? Cha cha Nelabai daugiau ten X6 yra Cha cha