"ATLEISK" tipo temos. Balsuojame.

jei atsiranda daug temų panašių, tai ką tu matai blogo tame, kad jom bus sukurtas atskiras klubas? kam neidomu jame nesilankys, o kam idomu bus paskaityti apie namus, naujakuriu problemas, ir namus pastaciusiu bendroviu bendravima su klientais, tas ir lankysis.

B.

A.

A

B. Gal kurti temas pagal statybos bendroves (problemos juk pastoviai tos pačios) ar pagal mikrorajonus.

A ka mes besugalvotume, visuomet atsiras naujoku, kurie darys ne taip, kaip sugalvojom. Ir apskritai, nereikia persistengti su taisyklemis, nes klubas ispraustas i grieztus remus, su banais ju nesilaikantiems, nebebus toks zavus.

kadangi bites+ galimybes neleidzia kad vienoje temoje butu dar potemes (bent taip as manau, o gal programeriai ka sugalvos), tai atsakymas vienareiksmis - A.

A ir viskas man netrukdo nes ir taip forumas apmires rutuliojasi 3-4 temos max kitos ritasi zemyn

Gerb. arviuz Labas Girtas Apkabinimas kodel visi turi rasyti tik tai kas tau patinka? Myliu laikas butu suaugti jei jau moki dirbti su kompu Cha cha ir suprasti, kad pasaulis sukasi ne apie tavo pimpaliuka. zmones raso apie tai kas jiems rupi! jei tavo rupesciai kitokie tai kodel visi turetu rasyti apie tavo bedas, o ne apie savo??? reiketu truputi tolerancijos, tik truputi… Taip

Wau… kokios sirdeles akyse Laimingas O ir mano pimpaliukas kazkam parupo Laimingas… vienzo… kad nebutu visiskas OT sis mano postas, noriu pastebet, kad kolega is Marijos zemes pamirso nurodyt, uz kuri varianta balsuoja.

esi pastebėtas ir įvertintas Tūsas Taip Cha cha

a Man tos temos netrukdo. Apskritai “Mano bustas” forumas buvo idomesnis kol nepradejo maisytis arviuz su savo “korekturomis”. Kurios temos buvo aktualios, ilgiau gyvavo, kvailos ir besidubliuojancios pasimesdavo uzmarsty, kas nepatingedavo ir linkus i tema besikartojanciu klausimu parasydavo. O dabar labai savim patenkito **** savivaliavimas. Darosi panasu i “Flora ir fauna”. Geriau imtumet pavyzdi is seimieciu - labai mazai cenzuros ir kisimosi.

a neskaitau, bet man jos netrukdo. o jeigu yra i jas rasanciu, vadinasi kazkam reikalingos.

Galiu paprasyt garsiai yvardint kas paslepta po tom zvaigzdutem? kadangi prasau pac, banais nesisvaistysiu Laimingas

Pritariu visiems, kas siūlo sukurti atskira klubą ar forumą: “Kaimynai” arba “Bendruomenės”. Kituose tokio tipo portaluose tai labai populiaru, net pvz., šachmatų klubuose ir tai yra tie “Communities”. Kiek mačiau esamose temose, ten sprendžiamos ne tik statybos/remonto/ekspuatacijos problemos. Gal kas ieško auklės vienam vakarui? Gal kas nori pasidalint patirtim, kokie jo geri/durni kaimynai? Gal keliai/eismas neramina? Gal kokia “Maxima” šalia per daug triukšmauja? Tas kas ieškos info per paiešką, ras atitinkamas temas ir “Mano būstas” ir “Kaimynai” klubuose - problemų nematau. Tiems, kas eis iškart į “Mano būstas” ir bandys peržiūros būdu rasti reikiamą temą, galima įdėti skrajutę - “Kaimynai” tipo temas galite rasti ten ir ten (+nuoroda). Iš kitos pusės, klubo “Mano būstas” pavadinimas lyg ir neliepia kalbėt vien apie statybas/remontą… Kietas Ir čia jau moderatoriaus pareiga rasti visiems tinkamą sprendimą… Mirkt

Kagi kagi… Stabdome balsavimo masina irgi skelbiame rezultatus. Is viso balsavo apie 30 klubieciu ir netik. Uz varianta A (nekeist nieko) - 19 balsu; Uz varianta B (kazka keist)- 7 balsai. bar buvo keletas balsu uz varianta C (kazkas apie Kudabu laida), bet kadangi aiskiai nebuvo isreiksta uz ka balsuojama, biuleteniai pripazinti sugadintais. Is anksto perspedamas atsiprasau visu, jei “nufyrinau” viena ar kita balsa, nes skaiciavau biuletenius tik su aiskiai isreiksta nuomone. O nuomone aiski, tad … einu pailset. Aciu uz aktyvu dalyvavima.

galima as parasysiu ne i tema? jei negalima, vistiek parasysiu… mano nuomone tema laikas rakinti, kai joje susikaupia virs 100 zinuciu (pvz). nzn, kaip kitiems, bet man nusibosta skaityti, ieskant kazko naudingo. arba bent jau ismesti is temos “tuscias” zinutes, kuriose rasoma apie nieka. tikiu, kad daugelis nepritars mano nuomonei, nes 100 zinuciu reiskia, kad tema idomi. bet kuo daugiau rasai, tuo labiau gaunasi pilstymas is tuscio i kiaura. geriau keletas smulkesniu ir konkretesniu temu, nei viena didziule, kurioje jau pats velnias galu neranda. (cia kaip forume apie viska: toks ispudis kad visi raso, bet niekas neskaito, nes neidomu, o perlu norisi). del moderatoriu darbo cia… Gerai. man atrodo, kad cia moderatoriai puikiai atsirenka, kas reikalinga, o kas tiesiog skystimelis. netgi rasybos stiliu pakoreguoja, kas irgi labai pagirtina. malonu, kai skaitai ir gali suprasti zmogaus minti. o dabar i tema… apie kaimynus neskaitau, todel man jie visiskai netrukdo, reiskia variantas a

oj, vel isitikinau, kad per ilgos temos negerai: pasirodo balsavimas jau baigtas. atsiprasau, vel pritrukau kantrybes skaityti iki pabaigos Laimingas

B + reiktu padaryt tris temas Vilniaus, Kauno ir kitu miestu “atleisk” tipo temoms, pasipergyvenimams, dejonems ir paieskai… Taip

a