"ATLEISK" tipo temos. Balsuojame.

A kadangi tikrai, kas cia per forumas kai ne padiskutuoti negali apie kaimynus. Bet is kitos puses as ne vienos tu temu nesu skaiciusi Cha cha Aisku gerai butu jas sugrupuoti rajonais, bet vel gi - rajonuose tiek namu, kad visi is vieno rajono i viena tema sueje nebesusigaudys. O gal tokias temas kokiu nors specifiniu zenkliuku pazymeti?

Taip Cha cha nes jau imu galvoti kad siame rajone niekas negyvena… Nežinau

jo, tuščias ir nykus rajonas Nežinau

A Nu blyn, Nuska teisingai pasake. To negalima, ano negalima Blogai Taigi ne apie ridikeliu sodinima kaimyno darze tose temose kalbama, o apie statybas, ikurtuviu problemas ir pan. Kam ir kuo tai kliuva? Zmonems lengviau rasti informacija, pasidalinti ja… Na, nebent “Mano bustas” skirtas nebe zmonems, o saujelei isrinktuju.

kiek per viena diena atsiranda nauju temu (apie duris, langus, gyvatukus, namas ar sodas ar butas, …)? o kiek atsiranda nauju temu kaimynu paieskai? Santykinai - labai mazai. Jos bent gyvos, kai kurios net labai aktyvios. Balsuoju uz A. Zinoma, moderatoriai turetu paziureti, kad po atskira tema nepradetu kurti kiekviena laiptine…

Nu ir man nemaišo, bet… kaži ar sukėlimas į vieną vietą kuo padės, nes kažkaip skirtingų kampų piliečiai vargiai ar kaimynai, nebent, sukurt vieną temą Vilniaus naujakurimas, kitą, Kauno ir t.t. Nekaltas Cha cha

A variantas. Tų temų nėra daug, o sukėlus visus į vieną bus bardakas. Gausis mano būstas “Mano būste”. Užsidėkit, kad bitė+ rodytų bent 40 paskutinių temų ir tos “atleisk” maišys dar mažiau. Laimingas Manau, kuo mažiau apribojumų šiame forume, tuo geriau. Ne vaikai gi čia renkasi…

Tiesa, kad šalia esančius namus, gatves ir pan. reikia grupuoti - sutinku.

A variantas.

pritariu. sukelus nieks nieko nesuras, o galima bent jau pagal rajonus (viln kaunas) o kiti pg miestus jei taip nori, nu po viena nama daryt temas man atrodo juokinga Šypsena

padaryti ieskantiems kaimynu, ir sprendziantiems savo bendras buties ivairias problemas, atskira kluba, o ne ‘mano buste’ leisti glaustis.

O gal tada galite man, kaip beveik blondinei, paaiškinti kokios diskusijos jūsų nuomone gali glaustis klube “Mano būstas”? Bo man kuo toliau, tuo labiau tampa neaišku NekaltasOglasite vies spisok pozaluista Cha cha

Variantas b. Ir keli sprendimo budai : 1. Tema - skraiduole kurioje visi raso kas ko iesko ir tada susiraso i privata arba iki numirimo raso temoje. 2. Kelios temos skraidules (arba ne ) pagal miestus. Ir tada jau temos viduje rasinejama apie gatves, namus laiptines. As suprantu, kad i termina “Mano bustas” glaudziai isilieja ir kaimynai. Bet kaimynu paieska jau ne busto tema o hobio ar profesinis klausimas. P.S. Asmeniskai mane “Baltrusaiciu epopeja” jau uzkniso. Ir jei sio proceso nevaldysim - tai niekad nesibaigs. Net ir nutraukus statybas Lietuvoje. P.P.S Saunuolis moedratorius, iskeles sia ideja. Respect.

Gudras sakinys. Gal pakomentuosite, bo atrodo visiskai nelogiskas Nekaltas

O kaip uzknisa? Kokiu budu? Prisiregistruoji ir bac atsivercia visu grazumu? Ai, matyt, man nelemta suprasti, kuo zmogui gali maisyti tai, i ka jis turi galimybe nekreipti demesio… Nežinau

apie interjera, statybines medziagas, architektus, dizainerius, namo kominkacijas ir t.t.

Turiu patikinti, kad vadinamosiose kaimynų temose taip pat diskutuojama apie interjerą, statybas ir kitus su būstu susijusius klausimus. Tokios temos naudingos tuom, kad paprastai kaimynus vienija tos pačios problemos, nes sutampa namo projektas ir visa su tuom susijusi specifika. O be to galima pasiguosti dėl blogiečių statybininkų. Antra, labai patogu, kai reikia rasti info apie kokią nors statybų bendrovę – tokioje temoje sužinosi daugiausia info.

Na, nieks nesako, kad ATLEISK temas reikia visas nafik uzrakint, ir kiekvienam, katras tik istars zodi “kaimynas” uzdet bana savaitei… ne… Mano nuomone-kazka reik daryt… bet cia jau kaip pasakysit, taip jumey nuolankus tarnai ir padarys Laimingas

tarp kaimynu snekama ne tik apie statybas ir panasias problemas. be to, jei tema ne bendra, o tik to namo tema, tai dazniausiai tik jiems ir idomu, jei kalbama bendrai apie apdailos medziagas, tai apie tai ir diskutuojama mano bustas klube, o ne atrp kaimynu. faunoj irgi diskutuojama kokia grindu danga suns nagai maziausiai zeidzia, bet tai dar nereiskia, kad reikia tas temas irgi i mano bustas ikelti…

taip galima butu daryti, jei jau butu klubas ‘kaimynai’, kuriame galetu kurti temas pagal namo numeri ir pasikalbeti apie ivairias namo problemas. kol tokio nera, tai ir rakint negalima Mirkt

Na gerbiamasis Vilkonai, tokiu atveju pagal jus turėtų būti 100+1 forumų ir klubų Cha chaPaimkim temą apie Vilmestos namus prie Gedvydžių gatvės. Lankausi joje nes man tai aktualu. Diskutuojam su kaimynais apie įsirengimą ir karus su Vilmesta. Diskusijos apie statybas ir su tuo susijusias problemas, bet specifiškos būtent tiems 5 namams. Kam neįdomu, tas ir nesilanko – diskutuoja ne vien kaimynai. Ta tema vertinga vien tuo, kad ateity kam nors prireikus info apie Vilmestą kaip statybų bendrovę arba būtent tuos namus, bus galima rasti labai daug naudingo. Lygiai tas pats ir su Mabilta. Man labai pravertė tema apie Ukmergės 306 namą, kad susipažinčiau su tos bendrovės darbo specifika. Ir labai padėjo apsispręsti dėl tame name parduodamo buto. Atsiprašau, bet kur daugiau, jei ne klube “Mano būstas” ieškoti info apie statybų bendroves. Galbūt tamstai tai ir neįdomu, bet daugeliui žmonių dar ieškančių būsto ir ketinančių jį pirkti tokios temos yra labai naudingos. Aš pavyzdžiui irgi daugelyje tem nesilankau. Ir ką? Siūlyti tokias rakinti arba siųsti į kitą klubą vien todėl, kad man tai neįdomu? Čia kažkas panašaus į tai, kaip kažkada kažkam šovė mintis, kad reiktų išvyti iš IT forumo visus “žalius” ir “lamerius”, nes matot “profus” nervino jų kvaili klausimai.