Atiduokime zydamas puse vilniaus

o as uz ji atsakiau… Liežuvis

uz ekrano pasislepes kiekvienas kietas Šypsenajei atsisakai pabendrauti kaip issilavine, kulturingi zmones, tai ko tu ei vertas…? o as nebijau ginti savo nuomones Šypsena pasiuliau tau susitikti…nes niekuomet neatmetu galimybes kad esu neteisus… Mirktna…jei bijai apginti savo tiesa (as turiu omenyje civizuota ginca paremta faktais ir argumentais Šypsena )…reiskias nesi pats ja tikras Šypsena

Nepadarys, beto viena neisiu, tik su tavim, o dviese saugiau bus Taip

sekretorshas ar atstovas spaudai? Nekaltas

ei as gi nesikandzioju Juokiasi

bet uz tai krosnimis grasini Apakęs

yra veiksmas, yra atoveiksmis Šypsenai visokius najezdus as atsakau tuo paciu Kietaso seip as pries smurta Laimingas as gi reiveris pacifistas,a na tik turintis savo nuomone ir linkes ja civilizuotai ginti Šypsena o i neargumentuotus pareiskimus atsakau taip pat drastiskai Liežuvis Liežuvis

ok Šypsena Apkabinimas

naktibaldai- o as tau apie sampana uzsiminiau ir tu man nieko neatsakei Nustebęs vadinasi argumentuotas zinutes ignoruoji Nekaltas

Manasis nenoras dar neparodo ko aš esu vertas ar nevertas, neparodo mano teiginių teisingumo/neteisingumo… Ir jei pasijutai pranašesnis už tai kad man pasiūlei, o aš nesutikau tai šiuo atveju geriau leiskis ant žemės… Mirkt

Sulaukiau issamaus paaiskinimo, bet jo ir nereikejo Ne MirktIr taip puikiai viska supratau Taip Cha cha

ok…kur kada…as visada uz tusas Tūsas(beje kodel visi yra tos nuomones, kad jei yra nesutariama vienu ar kitu klausimu, tai iskart yra paskelbiamas saltojo karo stovis…na ok…issiskiria siuo klausimu musu nuomones…taciau gal daugybe kitu klausimu musu nuomones sutampa…, beje kiekvienai temai gvildent yra tam tikra vieta ir laikas…o per tusas reikia linksmintis…o ne “butoves slepiniais” uzsimineti) Juokiasi

Kas liecia sampana, Bitut, kada busi Klp? Drovus

kaip juokinga kai zmones blevyzgoja, o paskui demonstruodami savo intelekta ir argumentuodami blevyzgomis pradeda kazka aiskintis Nekaltas

o jei as busiu KLP? Cha cha

Tu tai visada laukiamas Gerai Cha cha

nu kur tu matai salta kara? tu mane i peciu-as is taves muila. kaip pats sakei yra veiksmas, yra atoveiksmis Mirkt

tai kad… Nustebęs kai as bunu Klp tu mane ignoruoji… tai daugiau ir nebevaziuoju… Nekaltas

plem kiek pamenu kada ne kadfa mokiausi ir istorijos sulioj tai kiek pamenu lietuva turejo zemiu iki juodosios juros manyciau reiktu atsiimti… Nekaltas

as nesislepiu dabar po blevyzgu skraiste Mirktas istiesu noreciau su tuo biceliu kada prie alaus bokalo padiskutuot Šypsenabeje jis bijo del savo saugumo…taciau as juk paminejau kad tai bus tik pokalbis…sveikas gincas…dvieju turinciu argumentu zmoniu pokalbis… o jei jis itaria kokia klasta…na reiskias yra iprates vetinti kitus pro savo prizme…ir eidamas su tokiais zmonemis i susitikima kuris is musu turetu buti neuztikrintas del savo saugumo…?