Atiduokime zydamas puse vilniaus

kad ir zydam Liežuvis va ir tau pakeliu biski Mirkt

Tai jau tikrai!

siulau kompensuoti jiems zemes sklypukais rasu kapinese Gerai

ai,tie zydai durniai… Pavargęs

o ten dar yra wietos 5000? Nekaltas

o kita puse lenkams, siaipsau Juokiasi

tave kisiu i katilines katila kojom i prieki ir pamazu Mirkt

naktibaldas tj is bitutes mazojo pirstelio pasidaryk kandikli kasekam Kietas

matai zydeli…vat iskart imi nevalingai ieskot savo ego privalumu Šypsenana ir…? ko esi gyvenime pasiekes? Šypsena koki varda turi? Šypsena ar gerbia tave? Šypsena

as blogai degsiu, mazai pas mane o zydu kraujo Liežuvis

nu as tave pries tai benzu apipilsiu Šypsena

sadistas Nekaltas

jetus, bitut, as tave isgelbesiu Cha cha

Tavasis EGO sakyčiau su daugiau nemotyvuotų “pribombasų”, o kas liečia mano socialinį statusą, tai patikėk - nesiskundžiu.

tu geriau arti jo neik, dar ir tau ka nors negero padarys Nekaltas ma jau baisu net Nustebęs

klausyk ibrahimai…tu man idomus kadras esi…neigi paprasciausias tiesas…eini pries elementariausia logika…zodziu esi visiskas nihilistas… Šypsenaklausyk…gal kada prie bokalo alaus susitinkam…nesijaudink…as uz sveika ginca, kurio pasekoje visad gimsta tiesa Šypsenauz sauguma ta vakara garantuoju Mirktjei nori galiu tau patogiu laiku prilekti…paimti tave…po to pristatyti i vieta kur reikia Šypsena

naktibaldai as megstu sampana Taip Mirkt

Ne panu pokalbis ten bus… Liežuvis

Tiek jau to,… net ir patį nihilizmą turbūt skirtingai suvokiam Mirkt… Kadangi man žmogaus gyvybė yra aukščiau visko, tai tavieji svaičiojimai apie krematoriumus etc… man atrodo mažų mažiausiai kvaili (aišku, nežinau kaip rimtai į tai žiūri)…

dubudukai as juk ne tau ir sakiau Liežuvis