Atidirbinėja


Atidirbinėja

Fuormaušas savo pinigus Cha chaDaug slysti neduoda, bet pakvailiot truputį eina. Michelinai puse bieso elgiasi, šoninis laikymas tikrai geras, nors tiesioje trajektorijoje kolegos Continetaliai TS’ai atrodo, kad geriau atidirba. Bet gal dar groja masė, padangos plotis etc. Dviejų bakų vidurkis - 8.6l Cha cha

uzpisat jus su savo tais moushenais… Cha chacia ant dienu nuo avdiuchos, kai pas Kybarga, gavau per zabtus. pradzioj dar normaliai, nes nemyniau dugno, paskui trecia ikale, tarkuot apledejusi asfalta pradejo, o anas ir pabego. Ufff Cha cha

Atidirbineja ir man 4matic,siandien per zalia veja keleta simtu metru puciau,kad i nusukima ant papildomos sviesofore nuvaziuociau Cha cha

Va va, gautum ir nuo šito 1.4 Juokiasi

sian uzmeciau aki,ka rodo bc(realiu nezinau ir neidomu,kadangi kuras uz alu smarkiai pigesnis Cha cha) 9.2ltr

vakar ziurejau, tai zaba 21ltr salerkos suvartojima rode. sakiau- dar issipisinesi Cha cha, vel pas many ataisi. Apkabinimas Cha chatai nemanau, kad daugiau pontavot bandys. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

pas mane 10,4 rodo kompas, su autonominiu pasildymu beveik visada kuriama, realios sanaudos bus apie 11,5 litru (pagal uzpilima ir nuvaziuota atstuma), nes neiseina graziai vaziuot kai palinkui tiek pagundu Cha cha

as tai aplamai uzmeciau aki ,kiek nuo gruodzio 1d pravaziuota Cha cha 370km,jauciu bus ziemos rekordas,neivaziuosiu nei du 2kkm Valio Cha cha

ir seneliu butuka but turejus Cha cha

Ismokau truputi gala uzmest, nes VSC jautri pas Toyota. Tik vos vos duoda, bet vistiek smagu ŠypsenaAtidirba tokiu oru puikai GeraiSanaudos realiai ~15 duju tokiom salygom. Gruodis ~1700km

pavydziu dr su 2kkm ziemos rida, o as jau nuo sausio 1d netoli 1kkm prasukes Žliumbiadel galo uzmetimo, tai pirmom dienom atsijungdavau asc, o dabar gazo duodi ir su asc neblogai meto Cha cha

benzinas/hibridas/dujos ir 15 litru Baisus kazkam cia su galva negerai Apsvaigęs

man tai rodo 6.7 litro. Cha cha tiesa, pas mane tik siandien dubakas, -1 rodo. Cha cha

quattre, rinktumeisi vėl tokią pat spalvą ar kažką kito? Nekaltas

Mindosai>is esmes tai jo Gerai ziema retai kur vaziuot reikia,pardes po ranka,viskas pesciom pasiekiama,is tu 2kkm koks 20% vaziuoju is reikalo,kad nutirptu viskas,stabdziai prasivaiksciotu Cha cha vakar irgi dreifo daviau,trecia gaike per pedala uzmyniau,tai prie kokiu 80km/h zdaravai su isjungtu dsc pagavo…biski driuze trauzuose ruda pasiliko,per mm nuo borto link borto Juokiasi

bet kai per kokia puga vaziuoji, jeigu jau matai kas ant stogo ar siaip griovi, tai jau 50%, kad bus koks awd Juokiasi

perdetas pasitikejimas Nežinau

pasimaiso kelyje koks vos besivelkantis rwd ir tu griovyje nors ir su awd Cha cha

px,svarbu akumas pakrautas gerai,nors mage galesi klausytis,kol pagalba atvyks Gerai