Atidarius benzino baka isheina oras..??

Atidarius benzino baka isheina oras…??

Atidarius benzino baka isheina oras… Kodel taip…?? Cia geraij ar blogaij…?? Ir jei blogaij kas gali buti ta prasme kokia priezastis…??

pravalyk alsuokli, nes jis uzsikimses. Tai nera labai gerai, nes vasara kai pakaitins saulute, sukils slegis bake ir nevaziuos auto, kol neisleisi oro is bako

Gal gali konkreciau, kur jis yra ir kaip ji pravalyt…??

kazkur salia bezo bako kamscio turi buti skylute. Alsuoklio slanga turetu eiti salia uzpylimo vamzdzio. Per ilga laika ten prinesa zemiu ir alsuoklis uzsikemsa

…i baka ,dazniausiai, ieina - is padangos iseina, cia asmenine nuomone

o ka man pravalyt? nuline masina ir vistiek acukinejant pucia, senute irgi pusdavo(o gal traukdavo)… gal taip turi buti???

man irgi arba pucia arba traukia. Ir dar lempute nors puse bako yra vistiek dega benzo. Cia gal nesusije. Meistras kolei kas patare neuzsukt iki galo dangtelio, vistiek dar ir skardinis uzsidaro. O veliau rimciau reiks uzsiimt, siaip teisingai, cia tik alsuoklis gali buti kaltas.

Pas mane lygiai tas pats, pas mano teva ir motina masinose irgi.Manau taip ir turi buti, nes benzas visgi garuoja. Cia mano asmenine nuomone.

viskas Gerai,taip turi buti Taip

alsuoklis
bako gandtelio skyle turi buti kazkur ieskok pats
buna ir blogiauiklauso nuo benzo kiek kio ir nuo lauko temperaturos

Tai ar butina ziuret kame ten reikalas ar tai nera svarbu…?? Kas gali blogiausiu atveju nutikt…??

tai dazniausiai buna kai vazineji beveik ant nulio!!pilk daugiau benzoŠypsena

as irgi pastebejau ,kad kai jau visai ant "garu" vaziuoji, tai atsukes isgirsti garsu "pssss…".Nelabai pamenu, kada benzinas buvo pilamas kitaip, todel negaliu pasakyti ar kai pilnas bakas atsukus irgi taip darosi.

kiek auto turejau visos atsukus dangteli psss darydavo ir nieko vazineju ir i galva neimuCha cha
o tas voztuvelis prie benzo ipilimo dangtelio tai nutekejimas persipilus benzui, niekur jis prie bako neprijungtas ir itakos neturi Cha cha
ta zarnele nuvesta prie bamperio i lauka Cha chaLabas