Atgal i praeitus gyvenimus

Atgal i praeitus gyvenimus

apie tai jau buvo bandymas diskutuoti: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/2204 80.245-=(343502383](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/220480.245-=(343502383)[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/4255 08.245-=(1335626392](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/425508.245-=(1335626392) (cia apie reinkarnacija) o siaip - tema verta demesio Mirkt

taip skraidom kiekviena vakara po sapnu karalyste Mirkt, keliaujam ten kur uzh $ nenukeliausi Cha cha

Jo galbut idomu butu sitaip pakeliauti, visai noreciau suzinot kuom buvau praeitam gyvenime, bet idomu kas pasikeistu gyvenime po situ kelioniu.

Drovus o ka reiskia “vaišnava” Drovus

gal galetum apie tai issamiau? Nekaltas nes apie tai, ka mato klinikines mirties metu - ar realiai ar tik isivaizduojamai - buvo diskutuota temoje: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/4403 33.245-=(1722991976](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/440333.245-=(1722991976)

Kiek zinau, praeitame gyvenime buvau bureja… Nekaltas Galbut todel mane ir db traukia visokie tokie dalykai… Angelas Negaliu ramiai praeit pro tokias knygas ar visokius paslaptingus niekucius… Nekaltas Angelas

Pagal kažkokius duomenis,praeitam gyvenime buvau juvelyras,gyvenęs Australijoj Juokiasi

Kai buvau pradejas kalbeti apie tai man atsake, kad jei noresiu viska pats suzinosiu Nekaltas Nežinau

Ahovalam, neitiketinai panashi tavo metodika i hipnoze, ko nepavadinchiau savo praeito gyvenimo tyrinejimu… beja tokia metodika nelabai veikia tiem pas ka vaizduote silpnoka o tiem kurie veikia tai matyt patys pasamoneje susigalvoja…

Idomiu dalyku su ta regresyvine hipnoze buna Cha chaJAV ji buvo vartojama kaip liudytoju apklausos priemone. Kaip rezultatas - buvo nuteista nemazai nekuo detu zmoniu (kaip veliau isaiskedavo).

Zmogus kaip apskaiciuota turi 15 gyvenimu,nors kaikurie teigia kitaip…Kekviename gyvenime jis yra zmogus,o ne kox gyvulys ar kas…Buda teige jog gerai pragyvene zmones tamba taispaciais zmonemis kaip ir buvo,padare daug gero,tie zmones tampa aukstesnio lygio atstovai…o tie kurie dare daug blogo tapo gyvuliais kuriu gyvenimas buvo tikrai sunkus,nes atejus laikui imdavo juos ir suvartodavo…Pagal mano drauges apskaiciavima as dabar gyvenu 12 gyvenima ir liko dar 3,bet tai nereishkia kad daugiau nebegyvensiu,tai reishkia kad tas ratas vel tesis ir as vel gimsiu is naujo…Praeitame gyvenima buvau zmogus o ne kox gyvulys ar kazkas panasaus… Stengsiuos si gyvenima buti gerute… LaimingasIr tada kitame gyvenime pasiexsiu daugiau…kaip teige Buda…

kas ir kokiu budu apskaichiavo ?

nezinau kaip tu ta budos mokyma supratai bet shioje pastraipoje truputi logishkumo truksta mano nuomone. panagrinekime : kiekviename gyvenime zhmogus yra zhmogus o ne givulys, bet va kurie geri buna tampa tipo auskhtesnio lygio zhmonemis o kurie blogi tai tampa gyvuliais. na tai jai pradzhioj teigi kad zhmogus kiekviename gyvenime yra zhmogus o ne givulys tai kaip jis veliau gali pavirsti gyvuliu ? gaunasi prieshtaravimas patss savo mokymui. Dar vienas dalykas tai kad pagal pati mokyma taip isheitu kad zhmoniu kiekis mazheja o gyvuliu daugeja, pamastyk pati jai zhmoniu kiekis yra tas pats nes jie sih zhmoniu tik gali pavirsti zhmonemis o kiti zhmones pavirsta gyvuliais tai taip isheina kad zhmoniu kiekis sparchiai mazheja, o kadangi kiek man zhinoma zhmoniu skaichius zhemeje auga tai idomu ish kur tu nauju zhmoniu prisigamina ? gal zhverys gerai nugyvena ant gero stalo pakliuna ir transformuojas i zhmones ? na nezhinau kaip jum bet man tai chia marazmu kvepia bishki Cha cha

Taip, šiuo metu JAV ir kitose civilizuotose šalyse hipnozės negalima naudoti apklausoje, o hipnozės būdu gauti prisiminimai laikomi mažiau patikimais, nei paprasti.

Kaip išsigalvota , o ne apskaičiuota. Jūs mokykloje jau mokotės matematiką? Gal gali nurodyti, kaip šitai buvo, pasak tavęs, apskaičiuota? Ką prie ko pridėjo ar kaip? Cha cha

Taip, kiti išsigalvoja kitokius skaičius.

Gal gali paaiškinti, kaip ji apskaičiavo? ŠypsenaBeje, jei egzistuoja reinkarnacija, iš kur imasi naujos sielos? Juk žmonių žemėja daugėja Kietas

turbut ish gyvuliu pasiema Cha cha , na logikos tuose visuose reikaluose mazha svarbiausia kaip visi teigia TIKEJIMAS Cha cha

na ne tiek viska shiek tiek supratai, logikos nera ne pachioje reinkarnacijoje bet visame tame sukurtame arba ishreikhtame procese, gal but zhmogus ne tai suprato arba ishsireikshti nemokejo bet kaip ishsireishke taip ir pakomentavom. O reinkanacija ash tikiu bet ne tokia kaip daugelis isivaizduoja, numirus zhmogui papraschiausiai jis materializuojasi kitus kunus, ar i augalus ar i dar ka nors. Nieka sniekur nedingsta, punantis kunas tampa maisto shaltiniu ugalams, mikrobams… na nezhinau ar mane suprasit bet man sunku ishsireikshti kadangi fizikos nelabai pamenu, todel negaliu tixliai paaishkinti, bet esme tame kad mirusio zhmaugaus daleles tampa kitu organizmu dalimi.

na sita ideja nera mano sugalvota tik deja nepamenu kur apie tai skaichiau, ten buvo gana aishkiai ir moxlishkai ishdestyta o dabar kadangi visko tixliai nepamenu tuo labaiu kad ten fizikos terminu buvo tai savo nuomones protingai pagristi negaliu. as nevadinu tai faktais ar irodymais tiesiog ten buvo pareikshta tokia nuomone kuri buvo man priimtina

“Many of the atoms in our bodies my have been part of the body of someone else long since dead. This is the only scientific basis for believing that we, the living, represent a form of reincarnation. When we die, our atoms will dissipate into the environment and, perhaps, some will become part of another human in a continuing pattern of recycling atoms. You could argue that this is good scientific evidence for fife after death! Our atoms are immortal, but we are not. The catch is what is meant by ‘we.’ Upon death, our concept of self is gone forever, regardless of where our atoms came from, or where they will go.” Publication: Psychology Today Publication Date: Sep/Oct 94 Leonard Hayflick as skaichiau visai kita straipsni bet shitame radau tas pachias idejas, na bent jau man jos priimtinos ir kitaip apie reinkarnacija ash nemanau ir kitos teorijos man nepriimtinos.

“Many of the atoms in our bodies my have been part of the body of someone else long since dead. This is the only scientific basis for believing that we, the living, represent a form of reincarnation. When we die, our atoms will dissipate into the environment and, perhaps, some will become part of another human in a continuing pattern of recycling atoms. You could argue that this is good scientific evidence for fife after death! Our atoms are immortal, but we are not. The catch is what is meant by ‘we.’ Upon death, our concept of self is gone forever, regardless of where our atoms came from, or where they will go.” Publication: Psychology Today Publication Date: Sep/Oct 94 Leonard Hayflick as skaichiau visai kita straipsni bet shitame radau tas pachias idejas, na bent jau man jos priimtinos ir kitaip apie reinkarnacija ash nemanau ir kitos teorijos man nepriimtinos.

praleidai viena minti “When we die, our atoms will dissipate into the environment and, perhaps, some will become part of another human” atomine reinkarnacijos teorija Cha cha