Atb - jėga

Siaip dainikes labai sokiams pokkiams tinkaCha chaBet klipai kazkokie (SORRY) be rysio…Nekaltas

nu ka as galiu pasakyt Girtas aisku andre "egliu kalnas" varo gerai a litlle bit trance, some pops for pilka mase Cha cha bet siaip pritariuTaurėPavargęs

100% sutinku Taip, bet tik man ta ju naujoji daina neprilygsta hold you. Šypsena

what?Apakęs pzd dar taip negirdejau!!! ATB zjbiskiausia grupe! o sokt, pagal ju dainas tai fainiai liabai liabai!!! blin o tai kokia prasme daina turi tureti??? gyvenime tokio dalyko nesuprasiu… cia su ta prasme tai tikrai nusisnekejaiTaip

ATB mna nepatinka…aj kazkas ne toNekaltas…o ta nauja daina tai lyg beprasmishka,o klipas tai …Nekaltas

dievinu ATB!!! dainos veza nerealiai!TūsasTaipTūsas o nauja daina, tai is vis luxusine!!! o kaip jums ATB ir naujoji daina "I don’t wanna stop"???GeraiGeraiGerai

ATB yra stopudova jega!!!Mirkt

man irgi fajna Mirkt

man tas pat GeraiCha cha

aha

nors vienas protingas zmogus acirado bl Taip

kai kurios man

o taj kad wisaj ne yegha…

NeNeNeNeNe ***** paskutinis Šypsena

del skonio nesigincijama…Juokiasi

Tiesa pasakius senesnieji albumai labiau patiko, ko gero ‘movin melodies’ labiausiai, nes beveik visos dainos buvo skritingos, taciau sukurdavo kazkokia bendra nuotaika. O klausant naujausia albuma neretai kildavo jausmas kad groja vis ta pacia daina. Tas pats pasikartojantis semplas + ta pati vokaliste(uzkrito dabar vardas), na kiek gi galima?Šypsena Pradzioj jos balsas skambedavo maloniai, o dabar sakyciau nuobodokai. Is viso albumo vos 3 dainos kazkuo issiskiria: Break my heart, Peace illusion ir trilogy. Taciau sunku bent viena is ju pavadinti sokine. Vat tokios nuomones apie jiŠypsena
P.S. O ‘till i come’ tikrai geraMirkt

Zinoma gera ta dainike… Ir siaip… atb geriausia grue pasauly…Taip Kad taip tokiu daugiau atlikeju, kurie kurtu tokie nerealu dream dance’a…TaipGirtas

Oij kokia sena temą ištraukė Mirkt

kai kurios temos nesensta Mirkt

nei pridesi, nei atimsiLaimingas

ughuMirkt