Atb - jėga

ATB rulz…bet tas "i don’t wanna stop" tai Ne Kazko jam truksta Nekaltas

trance - buka muzika Mirkt

Nereali grupe Šypsena Kaip megstu jos dainas … ypatingai megstu klausytis ATB, kai vaziuoju masina Šypsena O labiausiai patinkantis ju gabaliukas "Hold You" GeraiTaipGerai

Viskas ciki Liežuvis

Taip

Geraipagaliau protingu zmoniu atsirado!!!Gerai

ATB bent jau man yra viena is geriausiu grupiu Taip nes man patinka tokia muzika kai isgirsti ir negali sedet vietoj…tik sokt ir soktCha cha

Niekaip nesuprantu kadrų, kurie boomčikuos prasmės jieško!!Pavargęs Tai ten prasmės nereikia jieškot-ten kaifuot reikia nuo groove’o! Tai taip išeina, nuvaro į disco’ną ir klauso: "o, šita daina beprasmė-šokt neisiu"Veee Nu tai taip išeinaNekaltas Nei čia juoktisJuokiasi, nei verktŽliumbia dėl tokių žmonių…Pavargęs

aisq, ka cia jam su tavim lygintis, vat tu tai tikrai nesleivas dj"respect" TooshasJuokiasiJuokiasiJuokiasi

nzn gal cia tik as tokia durna, bet tikrai nesuprantu, kodel daina turi visada tureti prasme, pvz texno gabalai, kur zodziu keletas, kokia jie prasme turi?

nius ir man retai buna, kad kokios grupes gabalai visi iki vieno patiktuMirkt

niu aisq klipuose turi visada buti paslepta gili mintis… gaila, kad Andre to nesupranta…Apakęs

svarbu, kad bent jau pritari…

man tai Let U Go fainiausia!!! geresniu nerMirkt

vienintelis ATB gabalas, kuri galima klausyti ir vertinti yra ‘9 pm (till i come)’… visi kiti nieko idomaus. tikra nuobodybe… visur tas pats ritmas ir semplai… o apie Andre Tenninbergo remixus isvis patylet reiktu…Šypsena Dar ir klipuose vaidentis pradejo… gal superstaru tapt uzsimane Šypsena
ir dar ATB - ne grupe, o sleivas D.J. Liežuvis

Yra kam patinka ATB yra kam nepatynka o tu ce ishkart wareet pradedy nu jejgu zmoguj nepatynka taj wadinas nepatynka nors man ATB visaj Gerai Cha cha

jo atb neblogi gabalai. bet ta nauaj gabala turiu I don’t wanna stop (radio edit) tai gaidys visiskas ne gabalas bazarina kazkokias nesamones visa daina. ir ritmas nesikeicia. lempa ne gabalas Taip

Gal su singlu ir pasidare bet jei tu paklausytum nors viena jo albuma is 3 soliniu albumu arba SQ1 albumus tai manau nuomone pakeistum kadangi paskutinis ir pries paskutinis jo albumai tai jau tikreai ne komerciniai buvoNeNeNe vat o siaip man asmeniskai vienas is keturiu atlikeju arba projektu (cia kaip kam patogiau ir sirdziai mieliau ) jkuris veza ne tas zodis ( kiti : Blank & jones , DJ Tiesto , Paul Oakenfold)

Shiaip pac nemegstu tokios muzikos kajp tokios dance popso, tad ir tie visi Hold you, You’re not alone, Till I come visi kokie tai vienodi.
Ir aplamaj shlamshtas, o kajp kas buvo koncerte praeitais metajs rudeni "Music slam" na patiko ATB Mirkt tik kad jo pachio nebuvo, nes turejo dalyvaut Dj’u festivaly. Labaj jau smagu Mirkt nx zhmones apgaudinet, babkiu pasidare kajp ir dabar su nauju eiliniu gabalu. Blogai

na man tas gabalas "I don’t wanna stop" kazkoks Veee pasirode.
bet man patinka: Hold you, You’re not alone, Till I come - sitie gabalai tikrai verti demesio