Aš ;]


Aš ;]

matau kad tu Taip Cha cha jau tikrai atpazinciau Cha cha

melage, cia is uzsienietyshko peidzo idejo fotke, tipo ji… maciau sita fotke jau… apgavike… Juokiasi Juokiasi Juokiasi

BeAViS19 eik jau,negali but Cha cha

GiNce` , yes, tu mane atpazintum! Cha cha BeAViS19 , smeiztas! Pavargęs Cha cha MindePinde , gal Juokiasi

na bent manau jog atpazinciau Cha cha

seksas ant suolo Pavargęs Cha cha

Nizu norm…

GiNce` , tik pabandyk neatpazint Cha cha Pauliukasz , priimsiu kaip komplimenta Juokiasi Ausruteee , mhm, gali but Nekaltas

hmm… o kas bus jei taip netycia… Cha cha Nekaltas

kaip komplimenta? Nekaltaspala idemiau pasiziuresiu… na ka as zinau… gal ir galima… Cha cha

Kietas zvilgsnis Taip Cha cha Drovus

GiNce` , pyksiu Nekaltas Tu to nori? Tikrai nori? Cha cha Pauliukasz , tai negi kaip izeidima priiminet? Nekaltas Cha chaKur paziurejai? Apakęs Ka galima? Kur galima? Apakęs Nieko negalima Juokiasi mad_eyes , sakai? Apakęs Cha cha

nea… tikrai nenoriu… kazkaip tawo pykstancios nelabai noreciau pamatyt Cha cha

GiNce` , geriau ir nenorek Juokiasi Todel teks mane atpazint, jei sutiksi, kad nesupykciau Cha cha

1 man viskas galima 2 oi kur as ziurejau… Pavargęs Cha cha3 priiminek kaip nori Liežuvis

Pauliukasz 1. Patikek, ne viskas Mirkt2. Kad sitoj fotkej ner i ka ziuret Nekaltas3. As ir priemiau, kaip norejau, negi nesupratai? Juokiasi

jopi TaipTejsingaj sakaw Liežuvis Drovus~ Cha cha Tūsas

mad_eyes Negali buti Nekaltas

1 nesigincysiu del sito , nes kaip matau neimanoma Nekaltas2 na kaip nori… 3 del tavo 2ojo punkto tu jo priiminet kaip komplimento nebegali Šypsena