As varuoju

dzedajau> parodyk tu savo galia Juokiasi apmokestink mane, juk tu sedi kaskokioje skyleje, susisnarglejes,susiveles …juk galetum ! Juokiasi

Kosmoz,prie ko tu is kart miskus kisi? Nors,galim ir miskais lekt,bet tures kazkas filmuot…

woodzi- aš kai kvailioju, tai būna tiesus važiavimas, mano poreikiams fwd yra per akis Šypsena

baudejas_w411,jo as sedziu susinarglejes ir vazineju su masina,kurios verte yra 52000,jo,as snarglys,atsiprasau,kad tokia auto galiu ipirkt ir esu UAB “Gitana” vienas is akcininku,galiu popierius parodyt,taigi,labai atsiprasau “perekupe”, kuris neturi kuo gyvent,tai tenka auto parduot Apkabinimas

dzedaj, o nx man savo 97kw statyt pries 189kw tiesiojoj? gal dar is eigos nuo 100, kai tau jau ir su sukibimu bedu nebelieka? tai jei taip nori, galim prie vilono, as ten gaunu, tada i miska, is kurio tu ant evakuatoriaus sugrizti Cha chabaudejau, kas ten tau tokio fantastisko? 170 po pedagoginio ziedu? masinu buvo saikingai, nuo tunelio, kur turejau apie 90, pradejau mynti dugna, siokia tokia nuokalne ir prasau, 170 yra Šypsena

^ VIARSLININKAS Juokiasi ipirkt galiu uz 52klt, sudo gabale, pasiskaityk savo postus, lizinginis viarslininkas Juokiasi

Baudejas-gal galim ramiai pabut,ka? Nx,reikia viens ant kito varyt? Tau geriau nuo to? Malonuma jauti? Kosamoz,rink miska,as sutinku Mirkt Miske ne masina svarbu,o vairuotojas Mirkt

Baudejas-gerai sudais svaidytis,ane? Neturi ka pasakyt? Gerai,as sudo gabalas Mirkt

Dzedaj, ok, parinksiu takeli Mirkt

matuojatės dar peliukais? Apkabinimas

Kosmoz,rink kelia,as rimtai sakau-sutinku

ruberoidC nors karta protyngai sumaige knoPkes Gerai Cha cha

Linoliaumas,gal tu durnas? Tu galvoji ir zvengi,del akciju,galvoji as durnas,nx? Nedearysiu as nesamoniu-patikek Mirkt Ne,ne is Autodinos,Panevezio masina,buvus Autotopus,bet jie bankrutavo,dabar"Kelias" ja rupinasi,Vilniui autodina ir Swded lizingas Mirkt

kam reik vectros C 2,8 v6 turbo daliu, galit daryt uzsakymus pas dzedaju. Buferiai, slenksciai, variklio apsaugos, duslintuvas ir pan arti zemes esantys dalykai nebus prieinami. VaziOsim y myshka palengtiniaut Cha cha

Ble, Linoliaumas™ tu gali zvengt,tyciotis,bet,galiu pasakyt: Jusu isdestymas,krovimas,pasauleziuros ir kroviniu mastymas neturi lygiu…

Jo,apsiuociau Gerai

Pusciau tavo fokusa-pokusa,is kosmoz ismokau.Gal pabandom? As rimtai

Liniliaumas-tu viena kart baik issipisinet ir normaliai atsakyk,ar smgegenine neleidzia?

ruberoidC gerai dalyvauna Gerai Juokiasi

Jo,as silpnaprotis Mirkt