As \"nescia\" - tik nepulkit sveikinti - nes cia mano virsinyko ismone.

o gal jis nori, kad iseitum is darbo Šypsena

Kazkodel ir mane si mintis labai neramina. Taip

ir kad nereiketu nemaloniai atleisti, tai sudaro salygas tokias, kad pati nebenoretum dirbti ir iseitum

p.s. geriausias variantas- nekreipti demesio i jo tokias sneka, kai pamatys, kad nereaguoji, nusibos sneketi, nebent tikrai noretu jog iseitum is ten

tai pasakyk "ok as nescia. bet i dekreta eisiu tik pries pat gimdyma" o kaip paklaus, kada gimdymas, tai sakyk, kad as nezinau, nes dar nenescia.

Nu tu kaip pirstu i aki. As sau mintyse jau galvojau apie panasu atsakyma i jo toki klausima. Mirkt Cha cha

[quote]
simoshius rašė:
tai pasakyk "ok as nescia. bet i dekreta eisiu tik pries pat gimdyma" o kaip paklaus, kada gimdymas, tai sakyk, kad as nezinau, nes dar nenescia.

[quote]

Aš tai pat elgiuosi( turiu omenyje įtarinėjimus).Jei mano jauna moterėlė įtartinai pasielgia ar pablyškus pasirodo - visas mūsų kolektyvas užsiima tyliu stebėjimu.
O aš, kaip turinti teisę, paklausiu tiesiai šviesiai.
Tiesa, tų jauniklių ne kaži kiek turiu, bet stebim tai ką turimŠypsena

As neperbalusi ir neitartina - ir kazkodel kitiems nekyla tokiu nesamoningu klausimu. Jis sunervuoja savo elgesiu iki begalybes, o paskui akis varto kodel as tokia nervuota. Vienzo, manau, kad jis taip sprendzia is buvusio savo zmonos nestumo. Ai, nebenoriu gilintis: susinerviju isgirdus ta ganda, mastau po to ka darau ne taip, uzmirstu - ir vel po kazkiek laiko man primenamos tokios nesamones. Pagal ji as kas pusmeti tureciau buti nescia Apakęs .
Beje, kazkodel jam maloniau skleisti gandus nei tiesiai paklausti. Vot tep.

Dar vienas atsakymo variantas, kuris turėtų padėti: "Ai, tiek čia to nėštumo…"

Nei tu, Lygut, nervinkis, nei ką.Tokia jau tų jaunų motriškų dalia- plektkina kol išteki, po to pletkina kol pagimdai.O vėliau vis dar pletkina kad antro reikia…
Žodžiu , nuleisk garą, ir juokis kartu su kitais.

Joooo. Is pradziu nervas suima, po to tik juokas ima - na ka padarysi - na, tik pasijuokti galima is tokio zmogaus tokiu minciu. Daugiau nieko. No comments.

jo, tavo situacija panasi kaip ir mano, bet nieko istverti galima.Tokia jau musu dalia, kol neiseisi ilgalaikiu tol liezuviais ir plaks, o man dar iki tu ilgalaiki oooooooooojojoi dar kiek toli, todel pastoviai turiu ka nors isradingai sugalvoti kaip atsakyti. Sekmes ir laikykisLiūdnast)

Ne tu viena tokia. Mane jau netgi i dekreta isleidzia kai kurie kolegos Juokiasi

Nu nezhinau ar tau tiks mano patarimas, bet ash tokiam shefui sakychiau: nu ne neshchia ash daba dar, bet jei jus, ponas virshininke, tajp norite, pasistengsiu apneshtet Taip

O gal vietoj taves kokia kita nori pasamdyt…zinoma tada kada tu i dekreta iseisi… Nekaltas

arba pasiulyt virsininko saskaita nueit i bara ir prisigert "v drebezgi", kad dingtu mintys apie nestuma

Tave ir gi riekia isplakti su geru bizuneliu…ir antrankiai nepamisytu…turiu rusiuke siu gerybiu!