As \"nescia\" - tik nepulkit sveikinti - nes cia mano virsinyko ismone.

As "nescia" - tik nepulkit sveikinti - nes cia mano virsinyko ismone.

Vienzo, nezinau ne ka daryti: nei juoktis, nei verkti. Jau anksciau jis laide tokias kalbas, kad as turbut nescia, nes mano Vyras labai rupinasi manimi. Dabar vel prasidejo - ir tai del to, kad pasakiau, kad Ignalinoj didelis radiacinis fonas ir zmoniu sveikatai kenkia. Siandien is savo "geruju" kolegu suzinojau, kad nevaziuoju i Ignalina, nes virsinykas nusprende kad as nescia. Kas jam yra??? Apakęs Negi zmogus nuo 40 metu taip nupeza, kad jam visur nestumai vaidenasi? O gal jam dukra gandras atnese? Nes as i nescia visai Nepanasi. Kada baigsis tos nesamoningos kalbos uz mano nugaros? Vienakart (na jau senokai) paklause ar nesiruosiu i dekreta - ir as pasakiau, kad kai ruosiuos - pasakysiu. Kas gali buti neaisku zmogui, kad jis visur tik nescias moteris mato?

Gal jam nescios - pacios graziausios?

na tai pastok pagaliau, ir baigsis kalbos Laimingas
Gėlė

gal jam jau buvo keletas atveju kai priimdavo mergina i darba o ji shast ir i dekretines, todel ir kyla paranojishka baime Cha cha

Gal tikrai virshininkui neshcios pacios grazhiausios ir jis savo bendradarbiu tarpe nori tokia matyti, o tu matyt tinkamiausia tom "pareigom" Laimingas Ar nelaikas su vyru pamastyt apie "leliuka" Tūsas

Pristatyk gydytojo pažymą ir važiuok į Ignaliną savo lėšomis…Nekaltas

bet tai ziuriu rimtai jau su protu kuku…Pavargęs

tu nuo jo nescia tai jis savo vaika saugo Cha cha i radijacija taves neleidzia Cha cha vdrug avarija Cha cha Cha cha

Deja, as pirmoji mergina siame darbe.

Neturiu tam nei noro, nei galimybiu - vaikas kol kas nukeltas i tolimesnius planus. Bet kaip sakoma: "you never know". Mirkt

Sveikinu, Lyga Juokiasi

Padek jam ant stalo atlikta nestumo testa, gal apsiramins Šypsena

Man jau geriau buti "nescia" nei su juo visa diena tampytis. Man toks variantas kol kas tinka - kol nekliudo. Mirkt

Lygut, Tau labai nesiseka, tikrai Nustebęs Mano sefas ir sefiene irgi tuo labai domisi, nes juk neseniai istekejau. Kadangi tai uzknisa, manau, kodel nepateisinti vilciu? Cha cha
Bet jei tu to vaikucio nenori, tai nueik pas sefa ir pasakyk, kad neesi nescia ir vaziuosi , kad Tau butina vaziuoti kartu su visais.
Kokios dar problemos?

Ai, man gaila pinigu tokiems nenkniekiams. O kol kas man tokia situacija tinka: gal maziau is manes reikalaus. Tūsas. O as "nescia" galesiu buti kaip dramblys - kad ir pusantru metu. Juokiasi

Baik valgyt be saiko ir tūpk ant dietosGerai

Tada sefas sakys - anoreksike Baisu reik ja i ligonine… Cha cha

Tai kad kai ziema taip pasake - taip ir padariau. Irgi pamasciau - gal as labai stora? Apakęs O svoris 55 kg - tai per daug? Ugis apie 170 m. Nu jau vaiksciojantys griauciai man Negrazu. Beje, jis pats jau neuzilgo turetu gimdyti - pagal apimtis - greit bus astuntas menuo. Nekaltas Taip Cha cha

tokie dalykai yra atliekami darbovietes saskaita, nes butent ji nori apie tai zinot.

Visiems buvo aiskiai pasakyta, kad as vaiku neplanuoju siuo metu tureti, tik mano virsinykui kazkodel "nedasuto". Mazdaug: "tu kalbek ka nori - as vis tiek uz tave daugiau zinau". Apakęs

[quote]
simoshius rašė:
tokie dalykai yra atliekami darbovietes saskaita, nes butent ji nori apie tai zinot.