As nelinkes tiketi... Arba ar laimingi lengvatikiai

na, grynas optimizmas man kažkodėl tapatinasi su jaunatvišku maksimalizmu - viskas atrodo įmanoma, lengva, pasiekiama… Su laiku ir patirtimi grynakraujai optimistai pamažu “priartėja prie žemės” ir atsiranda maždaug viduryje tarp optimisto ir realisto. Būtent tokie žmonės, manau, yra laimingiausi. Jie sugeba į gyvenimą žvelgt pozityviai, tačiau neskraidžioja padebesiais ir nėra atitrūkę nuo tikrovės Gerai

Pastarųjų priešingybė - realistai-pesimistai. Tai žmonės-problemų ieškotojai, kurie patys sau neleidžia susikurti ir patikėti savo laime. Šie žmonės dažniausiai save laiko realistais. Į gyvenimą žiūri nepatikliai, iš visko tikisi blogiausio, neįvertina to, ką turi ir nesugeba džiaugtis net tada, kai tam tikrai yra priežastis. Šie žmonės dažniausiai tiki [ar bent jau bando tikėti] meile, laime, kt. gerais dalykais, tačiau mano, kad TAI - ne jiems. Nepriskirčiau šių žmonių prie pasaulio laimingųjų…

Pati nedėkingiausia žmonių kategorija - grynakraujai pesimistai. Gyvenimą jie vertina, kaip tuščią ir beprasmį mirties laukimą. Tai potecialūs depresininkai, kurie visame kame sugeba įžvelgt blogąją pusę. Negatyvus požiūris juos griauna iš vidaus. Tokie žmonės mėgsta “knaisiotis” po save, ieškoti prasmės, esmės, priežasčių, kol galiausiai atsimuša į laikinumo ir beprasmybės sieną. Jie netiki meilėm ir laimėm - vertina tai, kaip trumpalaikes iliuzijas, kuriu net neverta ieškoti ar siekti. Laimingais, be abejo, šių žmonių tikrai nepavadinsi Ne

na jei išėjo, tai gerai Cha cha

o dėl draugo… ghm, gal jam reikia tada įžiebti mintį, kad pinigus greičiau uždirbs, negu išloš ? juk kai yra noras yra ir galimybės…Nekaltas jei pas jį noro mažai dirbt, tai ar nebus taip akd vieną dieną teks tau pirkt jam loterijos bilietą…?NekaltasŠypsena

o gal tu pabandyk kitur praskaidrinti savo realybę, nebūtinai juk tik loterijomis ją galima praskaidrinti Mirkt Beje, kas dėl loterijų, nors ir esu optimistė, tačiau pati netikiu tais laimėjimais Ne net ir pačiai tektų laimėti, kažin kiek laimės apturėčiau Nekaltas didesnis džiaugsmas būtų uždirbti milijoną ar sutaupyti, nes gerai kažkas sakė kad “kas greit ateina, tas greit ir išeina” Drovus.

arbatta, trumpai ir aiškiai Gerai Šypsena

Ne taip jau ir trumpai LiežuvisCha chaLabas

netrumpai tik dėl to, kad iš karto apie tris atvejus rašė Liežuvis o šiaip tai tiksliai labai viskas pasakyta, ir man tik gaila, kad aš nemoku taip tiksliai ir aiškiai perteikt minčių Nežinau na bet nereikai čia man dabar graudentis DrovusCha cha

Sunkiausia realistui-kai matai,kaip baisu iš tikrųjų…NustebęsDrovus

nai nai tik jau nesigraudenam Cha cha
Laimingas Gėlė

Manau, kad optimistui lengviau gyvent Mirkt Juk geras pozityvus nusiteikimas labai daug ka reiskia. Dziaugsmas ir plati sypsena veide nuginkluoja blogi.

taigi stengiuosi iš visų jėgų ir kadangi esu optimistė, tai tikiu kad vieną dieną išmoksiu trumpai ir aiškiai išdėstyt savo mintis Cha cha ot Laimingas

Geros tos tavo mintys. MirktTaip Karolina*

ačiū už paguodžiamąjį žodį Cha cha Labas

niekas nera tobulas!!!JuokiasiTaip

Jokių kraštutinumų…
Žinoma, optimistui visada geriau, nes viltis, kad bus geriau, kad viskas pasikeis ir t.t. ir yra noras gyventi.

O aš noriu į EgiptąCha cha, vat noriu ir tikiuosi, kad ten papulsiu…Mirkt

Nekaltas
Nekaltas
Drovus
Nežinau

Sunku wisiems…

as ir pati realiste,gal del to kartais buna sunkiau…Nekaltas bet man taip geriau nei but lengvabude…nenoreciau tokia but Ne nors tokiem gal ir lengviau gyventi,maziau bedu,liudesio…
bet nors ir realiste+dar pusiau optimiste esu tai gan gerai Laimingas Drovus

optimizmas

Nekaltas Tai vis gi

O ka tu manai apie tai?

nelabai yra kažką apie tai manančių…NekaltasNekaltasNekaltas

Tai nejaugi jus visi esat lengvatikiai ir tikite visokiomis Blogai primankomis? Nekaltas