As myliu KARMEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

As myliu KARMEN !!!

Karmen rašė:

Aš nekaltas…ka tokiai galvelei,kaip tavo suvokti!!!ŠypsenaIr apskritai tu mastai abstraksciai,pabandyk i viska pazvelgti giliau…Šypsena))Atrask viso to prasme…!!!

nori kad pazvelgciau i tave giliau…Liežuvis… ar labai giliai?Apakęs

zvejas rašė:

na tu cia irgiGerai prikeverzojai Cha cha
tai turbut savaitgali tau gyvenimas bus geras ir BE trukumu Šypsena

jo jo. jei musu keverzones apjungti, tai gautusi nenugalima keverza Cha cha
nu o del savaitgalio tai manau ir tau jis bus neliudnas.

Ralis. rašė:

Karmen rašė:

a,kartais optimistu nebusi???ŠypsenaCha cha…ai,tiesa,as pamirsau-TU REALISTASCha cha

nu va. pagaliau supratai mazule… o as jau buvau bepradedas abejoti tavo mentaliniais sugebejimais. Cha cha

…na wat-supratom vienas kita…Šypsenair…Cha cha

zvejas rašė:

Cha cha Taigi…siuo atveju turbut svarbu ne tai ar mes tas merginas SUPRANTAM (na ne jas pacias aisku, o ju nesuvokiamai paslaptinga vidini pasauli)Aš nekaltas Cha cha, o aktualiau yra tai, kad mes DAR suprantam kad ju NESUPRANTAMCha chaCha cha nors kartais ir stengiamesKietas…jei ir sio dalyko nebesuvoksim, tada bus visai riesta Cha cha Cha cha Cha cha

vau kaip ca graziai viska israiteiGerai. Bet man atrodo viskas daug paprasciau:

  1. kam mums ju reikia??? - del sekso, aisku.
  2. ar mums jo truksta??? - ne, aisku.
  3. tai kam mums dar vargintis ir bandyt kazka suprast jei ir taip gyvenimas geras?
    Cha cha

Ralis. rašė:

Karmen rašė:

apie ka tu,mazuti kalbi?Šypsenajauciu,kad po savaitgalio dar nelabai sugebi suvokti,kas yra kasŠypsenaCha cha…cia tikrai nekvepia sexu,kaip tau atrodo…Šypsena

cia man atrodo tu nesuvoki kuo cia kvepia Cha cha

mazuti,nenada lia lia…Cha cha

Karmen rašė:

mazuti,nenada lia lia…Cha cha

mazule man jokiu leliu tikrai nereikia. as paprasciausio sekso noriu, o vaiku ir man nenado.Liežuvis

OBA Cha cha

Ralis. rašė:

4 Karmen
Nu mazule ar suspeji su visais?Cha cha
nepersitempkGėlės

apie ka tu,mazuti kalbi?Šypsenajauciu,kad po savaitgalio dar nelabai sugebi suvokti,kas yra kasŠypsenaCha cha…cia tikrai nekvepia sexu,kaip tau atrodo…Šypsena

4 Karmen
Nu mazule ar suspeji su visais?Cha cha
nepersitempkGėlės

Babauzi, Tu nuostabus BučkisBučkisBučkisGėlėsGėlėsGėlės

zvejas rašė:

Wat kaip su ta meile…Cha cha Cha cha Cha cha…vieni myli, kiti…Elva-bus tu vaikinu giLiežuvis
P.S. Jei ka As irgi simpatiskas Cha cha Cha cha Cha cha

ŠypsenaisdavikasCha cha

O ash Karmen nemyliu, nes jai ir taip visu mylinciu per akis. Ash esu jos draugas, visada pasiruoses patarti, padeti, pralinksminti sunkia valanda ir suteikti savo peti surioms asaroms…

Ex jus… Myliu myliu… Meluojat visi, o ash labai nenoriu, kad nuviltumet mano drauge Karmen…

Nenorėčiau pranašauti, bet ima kvepėti grupavūcha… Cha chaCha cha

Nu Karmen… Gėlės Taurė Bučkis

Taip taip visi myli
as irgi Cha chaCha chaCha cha
BučkisBučkisGėlės