As myliu Cicina. - pavyzdine tema debilu acipalajdavimuj.

As myliu Cicina.Taip - pavyzdine tema debilu acipalajdavimuj.

Ir jau seniai. Jei ne medicina, jau buciau uz jo istekejes… bet dabar ziauriai kankinuosi ir ieskau cia uzuojautos.

…kadangi vis kaitalioji temos pavadinimą, aš savo žinutę atsiimu…

blyn, Ruporai, nueik tu viena kart i vaistine su sarasu Cha chao tai vis kokiu nors medikamentu pritruksti Šypsena

bandyk koki didesni daikta kishtis i uzhpakali, svarbiausia diametras, kai panarinsi raumenis, atleis zharnos raumenis ir tada jau nebespesi gaudyt.

tiesioginiai viršininkai ,sako,kad moka klyzmas statyty Baisu

gal pas psichologa Nekaltas

ne padės ne tas darbo profilis

buvau, jis irgi myli Cicina. atjaute mane, bet po to iskele pawydo scena.

Juokiasi nueik i maisto foruma… ten maciau chebra visokius tailandietishkus ir kitokius neaiskios kilmes patiekalus gamina… turetu padet… Gerai

eik tu sh.i.k.t.i Taip Taip Gerai Labas

Dziaukis kad dar nori Šypsenablogiau bus kai nebnoresi Nekaltas Juokiasi

paziureciau as i tave, jei tu noretum cicino… JUS NESUPRANTATE KA REISKIA ACTUMTA MEJLE!!!

galeciau is draugiskumo i nosi duoti Juokiasi

Negaliu pakesti jo Ne

tikrai? o aš tikejausi i burna pasiulysi…

tegul tau cicinas siulo Juokiasi

tai kad nesiulo, tame ir problema… as ji myliu is visos sirdie, o tas nei i burna, nei i nosi… zinai ka? BUK MANO CICINAS! a?

davai paverkiam abu Žliumbia Žliumbia Žliumbiaas irgi myliu Taip kai jis mums per baliu koncertavo as is laimes papinyka nusiplesiau ir numeciau jam po kojom Girtas bet jisai man neatsake tuo paciu Nežinau---- a kaku jau padarei?

Apkabinimasnors tu mane supranti… kaku dar nedariau… parasiau Cicinui laishka, kad jei jis atstums mano jausmus, nekakosiu pusmeti, o po to prikrausiu viska prie jo namo… dabar dvejoju - ar grazu grasinti mylimajam?