Aš liksiu Bangoj...

Aš liksiu Bangoj…

Vakar man vienas bangietis ( tarp mūsų balamutas Blogai ) pasiūlė pereiti į kitą forumą. Ten įdomiau,Gerai linksmiau, Juokiasi temos rimtesnės.Kietas Ten saulė šviečia skaisčiau Mirkt ir žalia pievelė žalesnė…Mirkt Atsakiau:
-Yra žmonių, kurie mane myli ir laukia, todėl privalau likti Bangoj.
Ot išrėžiau Baisu Paskui galvojau Nekaltas galvojau Nekaltas ir sugalvojau Gerai
-Yra žmonių, kurie myli ir laukia ( myliu, noriu, negaliu Myliu ir nėra Sudužusi širdisLiūdnas )
-Yra žmonių, kurie nekenčia ir laukia ( kur šlykštukė Veee blyn, tuoj sunervinsiu,Piktas parodysiu,Ignoruoju žinos Kanda )
-Yra žmonių, kurie man abejingi ( A kur tas nuliukas Liežuvis be pagaliuko dingo Nekaltas )
-Yra žmonių, kurie niekada nerašo tik skaito ir laukia . ( Va, Nustebęs net parašyt tingi,Nustebęs nejuokinga Pavargęs )
Trumpai tariant, yra žmonių, kurie pagalvos – šita vėpla-kerėpla neatėjo ir nieko neprikeverzojo. ŠypsenaŠypsenaŠypsena
Todėl aš liksiu Bangoj…Labas

Elvute, šaunulė!!! Teisingas pasirinkimas. Be taves Banga prarastų šiek tiek šarmelio, o mumi su Trepangu tektų skelbt viešą konkursą tamstos vietai užimt.
Ačiukas tau,BučkisApkabinimasBučkisApkabinimasGėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlėGėlė

LabasElvaGėlė ir aš busiu tik bangojLabaskol išbanins GingerŽliumbia, nors to nenorėčiauNekaltas

daugelis būna ir čia ,ir ten…
Ir nieko.
Man irgi,kol kas ,čia geraiŠypsena
O šiaip,tai nuo savęs,sako,niekur nepabėgsiTūsas

Ginger klubo 30plius įkūrėja. Niekas jos neišbanins Liežuvis

Š.ūdins tas mans stiliusJuokiasi sakau, kad nenoriu, kad mane isbanintū iš BangosCha cha

Ozkelė, aš čia seniai Drovus nedaug Ne išbanintų Nekaltas
Jeigu labai su visais barsies Kanda ar dar kažkaip Veee elgsies… Nekaltas
Gal… išbanins Liežuvis
Labas

…ir as liksiu,
nesvarbu, kad retai dabar ateinu,bet cia tikri draugai, o ten…nu nezinau , cia kazkaip jaukiau
sekmes |Jums mieli kompanijonai
Jusu ValkataGėlė

tai valioTūsasaš taij jir ten neisiu Kietas

Geras pasirinkimas GeraiGeraiGerai
Kiek laiko turi praeiti, kad pažintum žmogų Nekaltas Kiek laiko turi praeiti, kad Tavo parašyta žinute visi pastebėtų, o nika prisimintų Nekaltas Kiek turi praeiti laiko, kad tartumėm draugais Apkabinimas
NekaltasNekaltasNekaltas

Ir as dar liksiu, iki…iseisiu Labas
Yra del ko Apkabinimas
Ir ne tik…

Ožkele Gėlė, jei svetimu karklu neliesi, sutarsim…Kitaip nei kvietkai Gėlė, nei konfietkes Niam niam, nei klonavimasis nepagelbes Cha chaMirktCha cha

Klausimelis…
temA APIE pasilikima ar apie …cia ElvaiŠypsenaGėlė
kada suprantame koks zmogus raso,ir kaip jis ten anoje puseje ekranelio uzsislapptinesŠypsena
ir kada jis labjau atsiveria, \eLVAŠirdis TAI NORI SUZINOT, kas cia man su tom raidem darosiŠypsena
kal kokia diskusija apie tai uzvest, galNekaltas

Bangos Valkata Lūpos už gėles Drovus
Tema apie pasilikimą Bangoje. Ir apie tai, kodėl mes pasiliekame Nekaltas
BV, tema apie tai, kada suprantame koks zmogus rašo,ir kaip jis ten anoje puseje ekranelio užsislapptines galėtum parašyt.GeraiJuk taip ilgai nebuvai Bangoj Pavargęs Tavęs visi pasiilgo Apkabinimas Ir kas Tau su tom raidėm darosi Nustebęs
Gal Nekaltas pirštukus susižeidęs Liūdnas
O šita tema - Aš liksiu Bangoj Nekaltas aš vertinu pastovumą Nekaltas čia mano geriausi draugai Nekaltas susirasti gerus draugus sunku, o prarasti lengva Nekaltas
ir.t.t ir pan… galite dėstyti savo įvairiausias mintis, kodėl liekate Bangoje.
O aš paskui paskaitysiu Liežuvis ir sukelsiu bangas Piktas
JuokiasiJuokiasiJuokiasi

reikejo pereit… butu daug maloniau persigalvot ir gryzht… Nekaltas

Tikros bangos - cool, tik NE stiklineje vandens Cha chaLiežuvisCha cha
Gerai, Elva Gėlė, kad esi ŽvaigždėApkabinimas Ir ne tik kad esi, bet kad esi pastebima nuo pirmuju bangu ir, neabejoju, ne man vienai…

bjaurus, o Tu jau pargryzai Drovus

lik

nea Ginger… manishkis jau kerpem apaugo chionaise… nebent kas nors nugrandytu… a vot Elva lieka… savarankishkas sprendimas… o galejo bandyt nelikt Nekaltas

Elva… daug maloniau apsidzhiaugti kai kas gryzhta… buni pasiilges… o dabar tas dzhiaugsmas kokis tai netikras… na dzhiugu, bet noretus daugaiu… na tipo dabar gryzhes ish darbo zhonkei sakychiau va gryzhau… o galejau ir negryzht… tai tipo ji labai nuoshirdzhiai apsidzhiaugtu… Cha cha