AS isimylejau bet jinai manes ne!

jus visos painiai mastot

jopCha cha

galiu pasakyt jog esi genys…o seip tai laikas zaizdas gydo

[quote]As isimylejau bet jinai manes ne!
[/quote]
Nu tai dabar visi tris dienas paninkaukim, paliudekim ir draugiskai paverkim…Liūdna Cha chaCha cha

Nu tai dabar visi tris dienas paninkaukim, paliudekim ir draugiskai paverkim…Liūdna Cha chaCha cha

[/quote]

Liūdna Liūdna Liūdna Liūdna

heh…kvepia meile be atsako…pazistamas jausmas Mirkt tik nereikia liudeti, bus dar tos meiles!Mirkt

Niu, neliudek… bus dar tu panu, ne karo metas…MirktTaip

Kaip keista…Aš nekaltas Zinau kaip turetum jaustis tu ir kaip turetu jaustis ta mergina…Aš nekaltas Geriausias budas ja pamirshti- susirasti kita…Mirkt Šypsena Mirkt

O kam taip nebuvo ?

PraeisTaipGerai

ka jus cia visi s-u-d-a malat… NX jai myli tai siek jos… ar zinai ko ji iesko vaiknuose… ar garantuotas kad ji neturi kito… buk paprastas… nekalbek to kas panelems nepatinka… but geras su ja, idomus… ir nors per zingsni pranasesnis uz kitus …bet per daug nesok jai i akis… ir viskas su laiku…

eik nusigerti Alus

aha as jau pats tai supratau…ŠypsenaŠypsena

Man irgi taip buvo tiesiog turi primti kad jin taves nemyli…Taip

Nustebęs

tokie dalykai daug ko ismoko…

na tu jau nieko nebegali padarytiMirktjei tu esi tikrai isitikines,kad viska padarei,tada tiesiog pamirsk ja,bet jei tu dar neviska padarei paprasciausiai daryk viska,kad jei patiktumMirktsekmesMirkt

man taj wisaj negajla Cha cha joking,… Liūdna wisiem boona, ne tik bernam Liūdna

patikek, viskas bus gerai.praeis… viskas praeina… bet jei tu ja labai myli, tu jos nepamirsi… nustosi ja mylet, bet nepamirsi…niekadaAš nekaltasLabas
liudesio neskandink alkoholyje - zinok neskesta.

niu tik nereikia per daug liudeti… rasi daug geresniu paneliu uz jaTaipTaipTaip