Aš irgi pas kentus:)

Sian sustojom su mano buvusiu gl"u,daviau i bliuske,patenkintas buvau kaip mazas vaikas Cha cha

pis.t dazniau reik Cha cha

kad lyg užtenka Cha cha

Jis tokiu rakursu nufotkintas, kad *uj suprasi, ziaunos netikros atrodo, buferis keistas toks. O algirdekas tai piktas kaip perekupas koks, niekuo abejot negali, iskart skiautere stacia- faktai, faktai kur Šypsena

Ne, tai aišku normalu ateit rėkaut gvaltam, nors nieko nesupranti. Abėjot gali, klaust gali, bet ne aiškų teiginį sakyt kaip faktą. Kliedesių nemėgstu ir tiek. Yra abėjonė klausi, bet neaiškini kaip kas. 100 proc žinai, ok, sutinku jeigu yra pagrindimas to.

prisiminiau, toks 05’ ir kompresorinis usa už 1200usd buvo pirktas su nedaug pamuštu galu Cha cha

Auri, kokia tavo F10 spalva skaitosi, Havana Metallic?

Jatoba. Havana prastesnė. Cha cha

man ta havana ir visai įdomi pasirodė.

Rėkaut, nieko nesupranti - nuleisk šiek tiek gazą, Algirdons, okay? Nes vien dėl bufero spalvos tas tavo RR burtas atrodo. Da ir šiaip, gal ne tau apie faktus pezėti. Cha cha

Rob, Havana pre-LCI ėjo, po to ją lyg ir pakeitė Jatoba. Jatoba gal prašmatniau atrodo, bet Havana praktiškesnė, nes ne tokia tamsi. Dar yra trydeliava Makaresh ar kažkaip taip - įdomi tokia. Cha chaP.S., rudos spalvos pradeda atsibosti. Cha cha

jo draugui prefl havana spalvos nupirkom, bus įdomu pažiūrėti, kai grįš Šypsena

Visiem reikia apie faktus pezėti Šypsena sakydamas apie rėkavimą aš atskirai kalbėjau su A-1, o ne tau skyriau šitus žodžius Šypsena

Rob, bus okay, normali ta spalva. Gal tik gadina reikalą, kad jų daug parduota, kaip ir tų pačių Jatobų. Cha chaVat vakar FB buvau įmetęs gerą spalvytę 335d, analogiška ir 5er lyg ir ėjo - tamsi pilka su žalsvu. Gerai

Kaip už**** būt išrankiu Nežinau atsiuntė šiandien gerą pasiūlymą bmw autohausas, galvojau paskaitęs info sau pats tas bus. Tai ne ble, turi būt spalvų derinys man netinkamas… Nežinau

nakcius piktinosi? Cha cha15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/per-lietuva/sunaikinti -takai-miskininku-isdarkyti-kursiu-nerijos-dviraciu-takai-piktina-dvir atininkus-642-944222

Vot kazkaip nujauciu cia tas pats, kur mentus pacukams iskviete, kad aikstelej mol ardosi. Juokiasi

Automobilistai, lempos tokios, nes Supercharged versija ir čia jų skiriamasis ženklas, kaip ir žiaunos, kurių nelabai čia visų matos iš tokio kampo Šypsena

va, žmogus supranta Cha cha

Vaizdą čia tas buferis nedažytas gadina Šypsena