Aš irgi pas kentus:)

lg su direcdrive jau 6ti metai sukasi, viskas ok. Bet zmona sake, kad whirlpool’as geriau buvo, kodel nzn…

Algirdekas, pasiimk betkokį autobusą ir irgi visi trauksis Cha cha su boxeriu, o paskui su iveco daily važinėdavau po kauną, tai visada ir praleisdavo, ir užleisdavo, ir iš aikštelių į gatvę drąsiai atbulas gali stumt nesidairęs, praleidžia.

arsenik, jo ~400ag Šypsena

Pagal metus pre faceliftas? Lempos kinija? Galinis buferis? Žiaunos?

vabalai, nu taip, negi pis į šikną bandūrai Cha cha

einu aš tuoj tau sužiūrėsiu kas per facelift ar kas čia jis… parūkysiu tuo pat ir pavartysiu popierius Šypsena

kuo didesnė tuo labiau traukiasi, bet tirkai nė dėl to kad RR. Paliubomu iliptum i sprinterį kokį, irgi liktum nustebęs ant kiek visi traukiasi Cha cha

Auri, ibb.co/fHKDsx. tu čia supranti paaiškink kaip kas Cha chaibb.co/fHKDsxpagal KW tai suprantu, kad kažkoks atnaujintas. nes pas senesnius lyg 291kw būna, čia 298kw Šypsena tai gal kažkoks ir ale facelift

Pora men vouga 12m 4.4D minkiau,nu nzn jis man prilipo/neprilipo,bet sau nesirinkciau,vieni vrartai gl"as nuo 13m butu pasirinkimas Šypsena

Ne specas aš, bet lempų tokių tikrai neatsimenu. Cha cha

autoplius.lt/skelbimai/land-rover-range-rover-4-2-l-visureigis -2006-benzinas-6632207.html a tai čia tokios pat lyg Nekaltasautoplius.lt/skelbimai/land-rover-range-rover-4-2-l-visureigis -2007-benzinas-6579467.html čia irgi lyg

Del galiniu zibintu kazkas rimtai ne taip,apatinis skritulys turetu but raudonas tokiu metu Nekaltas

Auri, tai jeigu neatsimeni arba nežinai, nesakyk, kad čia burtai kažkokie ok? Faktais norėčiau girdėt pasakymus Šypsena

o ko ne netokio lentPos ? i.ebayimg.com/00/s/NTQ1WDcyNg==/z/zoAAAOSw8bpajbIr/$_86.JPG

Uztai ir neprilimpa man tokie modeliai Cha cha

RM, tai kai įjungtos šviesos būna jis raudonas Šypsena

bet bl, negalit jūs neieškot kažkokių visur sąmokslo teorijų Juokiasi

Algirdons, klaustukus sakinių gale matai? Žinai, ką jie reiškia?

Algirdai,na ta dar kazkiek suprantu Cha cha ,kazkaip atrode kad raudonas stiklas buna,nesigincysiu,nzn,ne mano modelis Šypsena

matau postą "burtas kažkoks šitas RR. " pasakai tokį dalyką, tai faktus mygom ant stalo Šypsena nevermind, jautrus paskutiniu metu pasidaręs, kažkiek pavargęs turbūt nuo klientų, atostogų reik Šypsena