ARTAS LIETUVOS DAINU DESIMTUKE

ARTAS LIETUVOS DAINU DESIMTUKE

Artas parode visiems,kad yra puikus atlikejas ir gali nugaleti net patyrusius dainininkus,jis vertas tu laimejimu,kuriuos gavo,beto jo poelgis su jais labai geras ir nuosirdusŠypsena

artas bus pakartas

nepatinka nej pac artas, nej jo dajnos, nej muzika =)

Neteko net tkio girdeti…Pavargęs

nu man jis bishki ljewas,o gal ir nebishki! grazhiaj tik su lajmejimu pasielge,bet ar jis jo wertas…

nepatinka man tas Artas… pamaiva kazkoks… VeeeBaisu

tokio net nezn… Nekaltas Laimingas

Nepatinka man jis Veee

nepatiko man jis…keisti jo judesiai ant scenos…ir dainos Ne

man taj jo style’as kzkoks NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas…netox…Cha cha>…o dajnos taj tyliu…vnzBlogailiurbis kzkoks…
daug zhinau atlikeju labaj geros Širdis…bet kas ish tos shirdies…
mano irgi geraCha cha

man tai jokio skirtumoCha cha

Nuostabu,kad yra dar tokiu vaikinu kaip Artas…
…Anksciau maniau,jog jis puikus dainininkas su pasakisku balsu ,o dabar manau,kad ir neeiline asmenybe…TaipApkabinimas

Tikiuosi jam toliau dar labiau seksis…ŽvaigždėŽvaigždėGėlė

Artas bartas who caresKietas

nemaniau, kad cia specialiai kazkas kazkam bande irodinet ar parodinet,nevermind.,esme, kad to desimtuko balsavimas yra nesamone auksciausios rusiesBlogaikazkada ir Lawry taip pat trumpam buvo kazka parodes…
ir siaip man Artas patinka, nieko nesakau del jo dainavimo, nes per eurovizijos atranka pati uz ji balsavauLaimingas siaip tai jei naujas balsas, tai nereiskia, kad is karto reikia nurasyti, arba laikyti ji zemesnej kategorijoj nei senbuvius…Blogai kartais tiem senbuviams jau i pensija laikas

Maciau as ta arta.Atlikejai pasirodo abejotinose laidose tokiose kaip sis 10tukas,ir dingsta skradziai zemen,nes daugiau kur islisti i viesuma jiems dazniausiai ir nebuna lemta

Man tai ARTAS nieko ypatingo Ne