Argi tai meile???

Tokiems reikia ipust pasitikejimo… Mirkt

Tai jus manot, kad jis paprasciausiai drovus??? Bet tai siaip nezinau nemanau, kad jis drovus ar kad bijo mane parodyti savo draugams, nes beveik visus jo draugus as pazistu… Manau jis tiesiog mano, kad yra tas su kuriuo nori buti VISOS merginos, bet taip manydamas tuoj isvis merginu netures…

na nzn… arba per daug drovus, arba perdaug pasikeles… jam yra eiti tik vienas kelias… "ant triju raidziu"…

xxZvaidgzdutExx>> o ko tu su tokia isvaizda dar su tuo **** laikais?
na nebent tai daugiau nei susizavejimas… pati imkis inciatyvos ir paziurek, kas gausisLaimingas
[jei mano pasiulymas anxtesneje zinuteje nepatikoŠypsena]

nanasiai drysciaw ir as
Mirkt

as irgi ji pasiusciau ant triju raidziu, bet kai prie jo prieisiu tai jau tada tikrai neisdrisiu. Isvis nenoriu su juo pyktis tik noriu pasakyti, kad as tokiu santykiu nesuprantu ir nenoriu kad taai testusi, bet bijau, kad galiu padaryti klaida taip sakydama

tokiems kai iputi, tai jie paskui labai drasus pas kitas pabegt

As manau jis gal turbut nesinori rodytis su tavimi prie savo draugu, gal jo draugai ka nors blogo mano apie tave todel jis vaidina kad jus nebe pora ar kazkas panasaus!
As manau tau reiketu su juo koki vakara viska issiaskinti, o jei jis mekens ir nieko nepasakys, tai jis taves nevertas, susirasi kita kuris tave taip pat myles kaip ir tu ji!
Tikiuosi gal kuo nors padejau!

hmz…sunku paskayt…

jo, nekas …

zinai, bichai paprasciausiai ne visada apie tai susimasto. Kol tu jam tiesiai sviesiai nepasakysi, kad tau kazkas nepatinka, tol niekas ir nesikeis. GALBUT jis tave myli ir viska, ir jam net i galva nesauna kad tau kazkas yra nepriimtina…

Gal ne per ten puti… Mirkt Beto jei stipriai laikysi nemanau kad pabegt sugebes… Mirkt

nu buna tokiu, kad kuo juos stipriau laikai, tuo greiciau pabega

Buna, buna ir taip… Bet geriau stipriau negu Nekaltas

o kai stipriau apspaudi tai paskui verkia kad bobos juos valdo, kokie jie vargsai ir t.t