Argi tai meile???

Tikrai ne taip.

Aciu visiems uz tai, kad manote jog as grazi. Apkabinimas Na, o jisai siaip yra laaaaaaaabai grazus todel mano, kad gali susirasti bet kokia mergina. Aisku cia mano nuomone ir siuo atveju savo merginu skaiciu papildys dar vienu irasu. O tai ZEIDZIA !!! Kaip jis gali taip elgtis???Nežinau Juk as jam ne daiktas. Jausmus turiu… Isejo is baro ir net neatsisveikino. JUk vis delto as dar pakolkas jo mergina… Žliumbia

karta ir man taip buvo…ta musu draugyste buvo visai ne draugyste…viskas buvo taip pat kaip ir tau…ateina pasisveikina ir toliau su savo draugais duodas…o kartais budavo kad apsimesdavo kad manes nemato…aciu dievui ilgai tai nesitese… nesenai suzinojau kad ir mano drauge su tuo paciu vaikinu draugauja… na kazkaip suabejojau ar ji ilgai bus laiminga su juo… deja taip ir buvo…jis ja iskaudino…na jau manau tokio zmogaus niekas nepakeis… ir turbut butu galima daryt isvadas kad grazus bernai nesiskaito su merginu jausmais…(na cia tinka gal ne visiemsCha cha)o jei taviskis taip elgiasi tai mesk ji… bus dar tu bernu…ne karo metasCha cha

Grazus bernai manau naudojasi savo groziu… Nors ne visi… Liūdnas Bet tie kurie nesinaudoja jau turi savo merginas ;( Tik tiek, kad mergina ne tvora, galima pastumti Mirkt))

na bet manau kad ne vaikino grozis svarbiausias…Nekaltas svarbiausia kad jis tave myletu ir gerbtu…Šypsena

TaipTaipTaip

buvo…trust me…buvo…

gal tu labaj baisej atrodaj ir jam geda pries draugus…
(tingiu ziuret i tavo profili ar tu grazi, jei grazi taj jis durnius)

blogai, kai bernas grazus ir galvoja, kad gali tureti bet kokia pana… su tokiu tikrai nieko gero neiseis, nes jis visa laika galvos, kad gali susirasti bet kokia pana, kadir kokia gera ar grazi tu butum…Nekaltas

nu kazkas ce ne taip…ydomiai ce…Nustebęs

Kad ir kaip jo nekesciau kartais sirduteje jauciu kaip noriu buti su juo… Bet zinau, kad negaliu TO neleidzia mano savigarba…

nu tai ir viskas, sekems kito paieskoseŠypsenaLabas

as pvz i kais ziuredama paklausciau kame reikalas… o kai nieko doro nepasakytu tai aiskiai ir letai isdestyciau kad nenoriu tureti tokio bejausmio draugo! . (taskas)

TaipTaipTaip

[/quote]

saunuole, o kad mes visos butumem tokios ryztingos kaip tuNekaltas

[/quote]

[/quote]

manau kai galu gale kantrybe baigesia tai tas ryztas kiekvienai atsiranda…nors…Nežinau

manau kai galu gale kantrybe baigesia tai tas ryztas kiekvienai atsiranda…nors…Nežinau

[/quote]

o kantrybe baigiasi dazniausiai per velai

Na keista situacija cia su jumi… Nekaltas Gal nedrasus jis ir tiek… Nekaltas Ner ko pykt ant tokiu… Nekaltas

bet ir draugaut su tokiais nera ko

Gal jis paprasciausiai drovisiŠypsena O jeigu tu ji myli, tai kodel gi tu jo tada nepabuciuoji ka?

Vadinasi jis geninasi tave parodyt savo draugam.Jam svarbesni draugai ir ju nuomone negu tu su savaja nuomone…