ar zinot kad maisto forume modernatorius nedirba

ar zinot kad maisto forume modernatorius nedirba

tai kokia cia tvarka

jo tai siulai save i ju vietas? Cha cha

nesupratau ka tu norejai pasakyt

na o tu esi didziausias Bangos tvarkdarys?Cha cha
tame forume kaip suprantu moderatorius bus paskirtas. viskam savo laikas.

Atsirado mat tvarkdarys bangosBlogai
Maisto forume buvo labai gera tvarka kol tu nesukurei temos "kokie sudai skaniausi"KandaDundukasŠikšnosparnis
Marciux galu gale gi nespeja per visus moderuojamus forumus laxtyt ir dar visus musu pageidavimus pildyt is sarasiukoCha cha

beto ne as kuriau ta mesla

ai man uzejo modernatoriu morcius noriu as buti juo bet man turbut nelemta juo but.:-(:-(:-(:-(:-(:-(:frowning:
:-(:-(:-(:frowning:LiūdnasLiūdnasLiūdnasai isgersiu kad pamirsciau viskaAlusAlusAlusbet mano noras but modernatorium taip ir liks neispyldytas>>>AlusAlusAlus<<<
einu isgersiu

davai

Kai suprasi, kad tokio dalyko kaip modernatorius nėra, tada jau kažką galvot galėsi. Nuobodus tikriausiai tavo gyvenimas, jei visa tavo svajonė tapti moderatorium? Nekaltas Fantazijos neturi… Žiūrėk kas čia aplinkui dedasi, pabūvok ilgiau bangoj, tada suprasi, kad moderatorius ne kažkoks tai Dievas… Laimingas

neturiu fantaziju todel kad mane pana paliko mano gyvenimas tapo pilkas

NekaltasNekaltasNekaltas kazko nesistebiu kad paliko.

beje, manai, kad tai suteikia tau teise elgtis bile kaip? apsiramink siek tiek ir nekelk Bangoje jovalo.

  1. Marciux ten idetas moderatoriumi tik todel, kad visu forumu yra tokia tvarka (isskyrus Blevyzgas).
  2. Maisto forume pakanka tvarkos.
  3. Perdaug nori
  4. tu juo nebusi

ZiebraZ tu man pradedi patiktCha chaMirkt

Tau moderatorium niekada netapt ir viena ish tu priezhaschiu yra tavo verzhimasis juo tapti. Kas ish to kad tu juo busi? Reikia nuopelnais uzhsidirbti moderatoriaus kede o ne norais… Nekaltas

Na jis irgi kartais galvoja… Cha cha

Mano supratimu ten moderuoti turi auksciausios kategorijos virejas. Na ir konditeris Gerai turi buti… Ir dar barmenas igudes… Gal ir su skerdyklos darbu turi but susipazines… Juokiasi

Nekaltas Oi, kur toki Bangoje rasti?Nekaltas
Cha cha

&quot;3-4&quot; savaites Cha chaJuokiasi
Man atrodo butu lengviau parasyt 30-40 metuJuokiasiCha cha

Cha chacia tai gerasJuokiasi Galk uztex ir 3-4 menesiuŠypsena

Gal pavargo zmogelis tad ir nedirba! Cha cha

juk jam irgi kazkada turi buti atostogosCha cha