Ar yra kokie pratimai gerinti regejimui ?

Ar yra kokie pratimai gerinti regejimui ?

Girdejau kad vartojant tam tikrus pratimus ir valgant sveika maista akims, galima pagerinti regejima. Pvz pratimukai is ryto ir morka, per pietus pratimukai ir vakare. reikiamas vitaminu kiekis, manksta ir akytes per 2-4 menesiukus biski atsigauna.
Is praktikos : gal kokiais 1992 metais vazinejau i visagina, pas akiu gydytojus. Jie ten tokius pratimukus dare mano akims, pusvalandi ziuredavau per visookius lesius, kuriuos pastoviai keisdavo. Kainavo nemazus pinigus, bet per 1-2 men regejimas nuo -3 pagerejo iki -2.5. Mazas buvau nepamenu pratimu sekos, bet sakau gal kas girdejo ar panasiai, butu labai idomu isgirsti.

Geriausia naujas akis nusipirkti

Nesu girdejus. mano akytems padejo gera doze vitaminu, dirbtiniai asaru lasai (nes prie kompo akys dziusta) ir viskas…
Beje- pati morka akims sveikatos neduoda- ten tie special vitaminai issiskiria morka sutarkavus ir sumaisius su kazkokiu aliejum…

Turiu pasiskolinus is drauges knygute, kurioje aprasyta akims manksteleMirkt Ivairiausi pratimai, tik as ju neprisiruosiu atlikti Nežinau bet cia jau mano valios problemele. Mano drauges regejimas labai prastas ir po situ pratimu (darydavo reguliariai) po pusmecio jai tikrai padejo Taip Aisku, mato ne kaip erelis, nes buvo labai prastas regejimas, bet pratimai tikrai padejo.
As dar pasiulyciau kartu ir vitaminus gert. As pati geriau strix (su melyniu ekstraktu) Gerai ir po to dar bandziau oguvito kapsules. irgiGerai

taip taip… dariau… ilgokai… ir sanatorijoj buvau irgi daryt reikejo… ir koks efektas? absoliuciai nulinis Blogai

JuokiasiJuokiasiJuokiasi kad tik tokios butuJuokiasiJuokiasiJuokiasi

osiaip tu pratimu milijonai tik kad as bent pati vis pamirstu juos daryti, gal ir padeda jieNekaltas

as poliklinikoj tokius pratimus lankiau ir dariau, bet tai buvo seniai ir nepamenu kiek tai padejo, gal bent tiek kad nesilpo kuri laika. esme yra manu akies raumenu stiprinime

As irgi kazkada buvau vienoj gydymo istaigoj,tiksliau sakant sanatorijoj del akiu,tai ten man dare visokias akiu voneles su elektra,ir siaip visokie pratimai buvo,bet po tokiu pratimu regejimo pagerejimas buna labai trumpai paskui vel pablogejaNekaltas

[quote]kula sake:
As irgi kazkada buvau vienoj gydymo istaigoj,tiksliau sakant sanatorijoj del akiu,tai ten man dare visokias akiu voneles su elektra,ir siaip visokie pratimai buvo,bet po tokiu pratimu regejimo pagerejimas buna labai trumpai paskui vel pablogeja
[/quote]

man vienas klausimukas iskiloŠypsena o grizus ar darei tuos pratimus?Nekaltas

akis speju butu lengviau rasti nei smegenis… Nekaltas

turiu ir aš "blogų akyčių" problemą. Turiu netgi knygutę pilną tokių pratimų akims "taisyti". Ką galiu pasakyti- pastangos nevertos rezultatų, aš jau taupau akių lazerinei operacijau, manau tai vienintelė išeitis.

paskysiu trumpai. Tos pratimus kur tu darei, gali padayt ir dabar. Tik nueik pas gydytoja ir pasitark del to.
Kitas dalykas: vaistazoles-padeda melynes, visokios sviezios, na ir saldytos, na… uogiene irgi neprosali. Nusipirk vitaminu su melyniu ekstraktu.
Trecia. Yra tokia knyga apie pratimus akim. Tik dabar negaliu tiksliai pasakyt. Bet paieskok.Amerikieciu rasyta. Labai paprasti ir net malonus pratimai. Trukumas tik tas-reik saules. Ziema jos mazai, taigi tik pavasari ir vasara padarysi tuos pratims.
Nori daugiau informaijos, klausk. Gal ir zinau ka, tik siuo metu uzstrigo

Zinau pora pratimu- sukti akis nuo kompo ir nuo knygu Cha cha
Pazistami, kur gyvenime knygos neskaite ohoho kaip mato Apakęs Bet va knygos tai neskaite … Mirkt
Cha cha

melynes gerina regejimaNiam niam

Nu jus cia pavarot su patarimais Šypsena Gal galima butu suzinoti ivairiu pratimu saltinius, gal gera knyga ar panasiai, idealiausiai butu interneto puslapis. Nes pries metus as apakau viena akimi. Ir kita akis pradeda neislaikyti kruvio. Silpsta. Todel as ir teiraujuosi, gal kas kokius vitaminus vartotojo ar knygute kokia gera skaite. Nes internete kai atsiverti kanors nusipirkti, pvz vitaminu ar knygu, tai aprasymuose ten vos ne aukso saltiniai, tik pirk ir viskas pas tave bus okei.
As pilnai tikiu. Jei vartoti tinkama maista, ir darant pratimus, galima tikrai padeti akiai. Nes trumparegyste ar toliaregyste tai jei gerai suprantu daugumoje atveju yra akies raumens nusilpimas, persitempimas.

Manyciau reiktu maziau bangoj sedeti, atsisakyti tu idiotisku kompiuteriniu zaidimu, saikingai kankinti tv, daug laiko praleisti gamtoje, gerti vitaminus, pramankstinimui pakaitomis ziureti i toli ir arti esancius objektus. Akytems tai patinka ir uz tai jos atsidekoja puikiai tarnaudamos. Daugiau papasakosiu, kai kokiam 4 kurse mokysiuos oftalmologija