Ar yra kokia programele, kuri atstotu NTFS funkcijas Win9x operacinese sistemose?

Ar yra kokia programele, kuri atstotu NTFS funkcijas Win9x operacinese sistemose?

Ar yra kokia programele, kuri atstotu NTFS funkcijas Win9x operacinese sistemose?

Nelabai supratau klausimo. Lygtai yra programos, leidziancios is FAT matyti NTFS.

kas per funkcijos? Šypsena yra tokia, kuri gali uzmountinti ntfs diska ant w98: paragon-gmbh.com/n_ntfs.htm

man reikia programos, su kuria butu galima nustatyti teises katalogams, kad vieni juseriai galetu i juos rasyt, kiti visai negaletu jais naudotis ir t.t. kaip tai galima padaryt NTFS sistemoje

Manau, kad taip nesigaus padaryti. Win 98 ir XP is principo turi skirtingas pasijungimo per tinklaa koncepsijas.

man nepertinkla reik. reik kad zmones kurie kompais naudojas negaletu nieko rasyti windowsu kataloga ar ka nors trint, keist wallpaperius, srceen saverius, paleist installeri ir pan.

Yra tokia programėlė Paragon Mount Everything Professional 3.0. Aprašyme rašoma, kad programa turėtų panaikinti kliūtis dirbant su skirtingomis operacinėmis ir failų sistemomis. Tik nežinau, ar ji būtų veiksminga tavo atveju, pačiai jos taip pat bandyti neteko. Beje, ar nebandei naudoti slaptažodžius katalogams uždedančių programų?

uzdejus slaptazodi katalogui be jo i ji neieisi. o man reik kad butu galima pvz. tik skaityti. WinXp tai registre galima MS Installeri uzdraust, wallpaperiu keitima ir t.t. o ant win98 tai nzn.

Na, niekaip neiseis is Zaporoziecio padaryti Mersedeso, niekaip…