ar yra jums koks nors zmogus paemes jusu daigta ir ji sugadines???

ar yra jums koks nors zmogus paemes jusu daigta ir ji sugadines???Piktas Kanda

vat va mano mielas bloliukas i toosa ejo…ir mano diskus pasieme Piktas. svarbiausia nei pasiklaust nesugalvojo, "netycia" pamaciau kad mano CD imas. pasakiau kad nesubraizytu, tai tipo gerai…dar po to tipo tooso MANO diskus pas kazkoki draugeli paliko, po to atnese kad pvz: kad MM "holiwood" grotu tai stebuklas turi yvyktiPiktas…o apie kitus geriau patylesiu…nes keliu is vis neatnese o vieno dekle nera…deklas tipo yra o disko ne velnio…Kanda
grys namo REEEKSIU…Kanda

Tavo deta as ji uzmusciau arba reikalauciu visus diskus atpirkti arba pinigelius moketi o jei ne tai bus tavo tarnasTaip

Baisu as savo blori pakarciau

Man buvo taip kad "draugės" ką nors pasiskolina ir "pameta" … nekenčiu tokių žmonių Piktas Blogai

as paprasyciau sumoket pinigus uz diskus Mirkt

as tikrai jam ka nors is pykcio padarysiu…
laimei keturiu CD nedaviau tai dabar sveiki Cha cha

tai aisku…ir as visai nepykstuAngelas

paskolinau karta kaimynui ir klasiokui CD. Kai jau pradejau reikalaut kad grazintu,tai pasirode,kad jis ta CD dar ir savo draugams dave,o dabar atsiimt vis negali.Galu gale vienas jo draugas man ta CD atnese,bet apibraizytas,stringa kai kurios dainosLiūdnas Tik tiek,kad su kaimynu pyktis smarkiai nenorejau,tai tik aprekiau ir daugiau jokiu kompaktu neskolinuNe

Buvo.Paskolinau kaimynui CD, tas man suklijuota grazino - brolis sulauzhe per puse Nustebęs
shiaip del to nesiparinau, nes man tas cd Veee.
Dar man parkeri sulauzhe Kanda.Buna penalu karai pas mus klasej,tai paeme mano penala ir pradejo metyt, ne visiems pavyksta pagaut Kanda, tai man visas rashalas ishsitashke po klase, o ish parkerio nieko nebelika

man irgi taip buvo su kompaktais… paskolinau atnese subraizytus, dainos stringa… niekam nieko dabar nebeskolinu Ne jeigu reikia tegul iesko kitu kas paskolintu arba nesiperka…Ignoruoju

buna,bet tada reikia daugiau neduot…bet nzn ka daryt su broliu,nes jis pasiims net neklauses…uzmusk ji?

žinoma, kad buvo. ir ne vieną kartą. bjauriausia, kai net neatsiprašoNežinau

man reik dezutes su spina ir ten CD sudeti kad broliux nepaimtu!!Žliumbia

jioa, buna kad kas nors ka nors pasiskolina ir veliau grazina sugadinta sulauzyta daikta. arba ishvis negrazina. Piktas

o kvailus brolius visada galima parduot chigonams ;DDDD

is manes kazkada drauge pasiskolino mano megstamiausia HIM kompakta… ir irgi kazkur taj aplajste ir sugadino… bet taj cia neesme Cha cha o ir siaip yra buve ir nekarta tokiu dalyku, tik jau neatsimenu… bet kam juk nepasitajko?

Siuo atveju vistik pasiulyciau papasakoti tevams kas atsitikoTaip Gal neprivers jo grazinti viska ka sugadino,bet jei pakelsi skandala,kai jis paims ka nors kita karta,tai bent jau turesi alibi kodel nenori jam duoti savo CDKietas

Sulaiste HIM kompakta?Pavargęs
besirdeŽliumbia

…man tajp leeg ir nebuwo, bent jau nepamenuNekaltas bet va mano klasioke paskolino savo CD ir iki shiol neatgawoNekaltas nemegstu tokiu zhmoniuVeee

Angelas

miss666, joa, buciau gala gavus vietoj, bet kadangi turejau dar toky pati, taj… Cha cha

tau pasisekeCha cha
as buciau drauge su tuo paciu kompaktu pribaigusPiktas