Ar ymanoma pataisyti HDD elektronikos gedima?

Ar ymanoma pataisyti HDD elektronikos gedima?

Nunesiau i firma savo sugedusi kietuka, sako elektronikos gedimas - nepataisomas. Bet tai cia Marijampole… Gal sakau kokioj didelej firmoj kasnors apsiimtu pataisyt? Jei kainuotu < 100lt, man butu pigiau negu pirkt kita 6Gb diska.

Or maybe pas kanors metosi 6-10gb hd? Nupirkciau… Kas belieka…

pas mane tas patas niekas netaiso kaip pasake siap as siauliai gali tik jai info gera perdeti kieto vidurius i kita gera ir tada tik toks varijantas kitaip niekas netaiso.siaip idomu butu suzinot gal kur juos ir taiso ir kokiomis kainomis.

100lt Apakęs

Informacija pamastymui:
Maxtor 20GB Ultra ATA/133, 5400RPM 239.13

Ieskok tokio pacio,bet su bedais.
plokste pakeisi ir eis

Wicked> KAS? Apakęs Kam man ta info? Ieskau deveto disko. Turiu du kompus, vienas su 80gb, kitas neveikia dabar. Reik bile kokio hardo, svarbu kompa yjungciau ir dar galeciau pora failu laikyt jame.

radistas> jeigu rasiu 6gb WD hdd su badais, nunesiu jy y firma ir pakeis ta plokste? kiek kainuotu hardas su badais?

na kaip suprantu gali padet 100lt uz taisyma 6gb disko deveto neaisku kokio senumo ir neaisku kas pataisys ir neaisku kiek po pataisymo veix vietoj to kad nusipirkt trigubai didesni nauja su garantija…
sekmes Labas

Manau, kad nebepataisysi savo hardo… mano hardas taip pat parejo neseniai… sake sutvarkyt neina
Ne

kaina taisymo ir ar kas taiso tema tokia manau buvo jai jieskoti paskui kazka daryti tai cia nesamone užknisaa atnesiai pataise nepataise ir viskas.kokia kaina rase tenai vienas zmogenas manau i ta puse geriau nauja nusipirkti negu taisyti ka ir as padariau ne per seniausiai.

Jeigu butu naujas 10Gb hd uz kokia 150lt, ash be abejoniu jokiu pasirasytau. Bet kad tokiu gal nebegamina. O isleist 200lt kompui kurio beveik nenaudoju, bisky skauda sirdy… Netgi ytariu pirktau nauja diska uz 199, bet tik ne 200 Nekaltas
Uzjuoksit? Nu ir ka? Gaila ir paciam kad toks supratimasNežinau

Su HDD taisymais liudnas reikalas…

Pabandyk dar Elektronikos forume uzklausti. Ten daug nagingu vaikinu sediKietas

Q ne i tema: jei nepaslaptis- per ka pasijunges interneta kapsuke, gal mes tinklo broliai, as per marsataGerai

  1. tikreusei neranda 0 sektoreus
  2. HDD basta
  3. nepataisysi
  4. http://www.skelbimai.lt/cgi-bin/pradinis.cgi?sritis=kompdetales&min=60&ma x=90
    3 skelbimas nuo virsaus

Nu daba tai jau tikrai kapec mano hardui ir niekaip jis nepataisomas. pasiemiau rakciuka astuonkampy ir atsukau visus 10 varzteliu. Ir dar pastuksenau rakciuku ta blizganty daigta kur viduj Cha cha Nu vistiek pernesiau harda ir cia per firmas, sako Lietuvoj netaiso niekas. Tai galvojau pats taisysiu…Baisu
Betgi nu ir grazu ten vidujGerai. Pabandykit visi savo hardus issiardytTaip

A: ne y tema: ash su marinetu bendradarbiauju. Nervin bisky kad moku 57lt per men ir gaunu 400 nemokamu mb tiktai. Stai dar tik puse men, o jau visi isnaudoti. Nepasiseke shy menesy Žliumbia Net bangai daba reix bana det, nes visi mb kurie virs 400 apmokestinami po 50ct/mb Baisu Bet uztat marineto ftp ganetinai super daigtukas ir is ten gali siust kad ir 400gb/menGerai

Sveikinu su pirmu hardo isardymu. Jau dabar zinosi kaip atrodo viduriai. Galesi i sekcija pasidetiCha cha

Ne y tema: pries vesdamasis interneta, prazondavau abi kabelines Apakęs Pasidariau isvadas, nes zinojau kiek sedesiu prie jo. Pasirinkau ne ta kur tu. Del vienos paprastos priezasties: apribojimu. Marsate moku 79 Lt/men. ir apribojimu del MB=0 (varyk kiek nori), greiti duoda 128 kbps, pasdo dezes dydis neribojamas (pakolkas) ir plius nebovo tos keistos salygos kaip Marinete, kad priedo turiu isevesti ju kabeline TV, kurios man nereikia Blogai Iki siol savo tiekeju nesiskundziu.

Nu yra tox budas… :
duodi tatai hdd ir peily didely kokiCha cha
tegu kisha y hdd vidurius ir pasukina… Šypsena
gal pades…
Cha chaCha chaCha cha