ar vyru yra cia?


ar vyru yra cia?

Kur čia? Anglijoje ar Italijoje?

Sugrįžtame prie nespalvotų foto. Fantastika.

Tiesiog jos pigėsnės…

Nors ir nežinau kas ir iš kur ištraukė šią nuotrauką, bet moteris graži… Nors ir durna Pavargęs[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diar y_other/187357.144490-=(1300644103](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.content_view_diary_other/187357.144490-=(1300644103)

Kas čia durno? normalios hormonų audros LaimingasIr ko tie italai patinka? pigaus vyno smarvė - tokie ispūdžiai nuo jų Nustebęs na, kiekvienam savo Laimingas

Italai jai patinka dėl to, kad sugeba sukūrti romantiškumo ir geidžiamosios jausmą… Kai biški paūgės, sugebės atskirti dešovą flirtą nuo normalaus… Bet čia jau josios problema, ne mano Šypsena. Man patinka lietuvės ir aš dėl to nei kiek nesikompleksuoju ir nesvaigstų dėl didžiapapių bričių Šypsena.

Vyrų čia yra, bet ar yra čia moterų?

Ką tu su jom veiksi? Virtualiom?

aqva freska wino piuro figa streta kalco duru Cha cha

vertimas: grynas vanduo geras vynas siaura p y z d a kietas b y b i s. cia toks italu posakis Juokiasi Juokiasi

ka italas veikia kai jis nedulkina savo zmonos? atsakimas: jis dulkina kieno nors kito zmona Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Kai kam ir ožys vyras. Kietas

Gerai grazi femina

nu bet va kur padlos… mes tik jas…niekur kitur nieko neieškom…o jos ant piormo pasitaikiusio juo pimpalo…

Pavargęsnevisom “amigai” patinka

na nemanau kad as durna. apie italus - jis geresni, nes bent jau kalbeti moka su merginom, ne taip kaip musu lietuvaiciai - bambukai ( na ne visi). Xamlas - jei tu jautiesi izeistas, ar skaitai durnomis tas merginas, kurios tiesiog megsta flirta, romantika, tai turbut jautiesi prastesnis uz italus, labai uzjauciu. Beje tavo nikas gal XAMAS?

Nors ir nežinau kas ir iš kur ištraukė šią nuotrauką, bet moteris nedurna… Nors ir negrazi Pavargęs

Hmmmm… Patraukli Moteris Mirkt

Nespavuota nuotrauka sssss, nesimato spuogu ir t.t.