Ar visuose klubuose ar tik iki18 vipais tampama tik parasiu 1000 o ne 500 zinuciu ?

nui ir an bus px nes jau zinosiu kad tau px kajp ash atrodau tau swarbiau mane pakritikuoti…ir darkaj pakritikawaj nezinojau kad tu FORSAS Pavargęs Apakęs…o dabar taj…

crazy atrodai Girtas

2 Klastunas: Ablomas cia tik tiems, kurie kaip ir forsai (ar kaip jus ten juos vadinat), nesugeba kritikos priimti. Idejo mergaite foto ir tikejosi, kad visi girs ja issijuose, bet vat atejau as ir savo nuomone i akis issakiau Šypsena Ir isizeide mergaite ŠypsenaP.S. As tave, mergyt, dazniau kritikuosiu ir bandysiu ikast, kol ismoksi priimt kritika ir sarkazma Mirkt

Po “bamt i kakta” buna “bampt i kakta” atgal MirktBeje, cia tau truksta tolerancijos, jeigu kritikos nesugebi priimti. P.S. Europiechiu manes nevadink, as neesu praplautom smegenim. Aiskiai suvokiu, kad europa nieko gero neatnes.

ManOwaR | 05-02 17:05 Oranzine_tapke> Kai paaugsi, tai suprasi, kad jau geriau forsas i pora tinka, negu gaidziuks-kyslochiuks as irgi tada “kyslotnykas”,man tokia nesamone pasakytum butu bamt ! i kakta Mirkttai kad zmogui pavasaris sirdy ir jis nori rengtis sviesiai dar nereiskia kad jis gaidys ar kislotnikas… ir plius kodel ten kazkox draugas “shirdy metalas,besirengiantis sportishkai” pateisinamas o shita mergajte ne ? gal ji irgi shirdy vienokia o rengiasi va shitaip nes taip nori…tolerancijos europiechiai Mirkt

Kajp fajnaj Žvaigždė Gerai

Juokiasi nu taj tau geray lb…

nezinau… Cha cha

Pavargęspz…kas per diskusijos ce vyxta Cha cha

MonOwaR, pritariu muzika… ir rengimasis… tokie dalykai nera svarbu… mano geras draugas sirdy metalas o rengiasi treningais ir baltais kedais Gerai

Blt kas per loxelis esi…ishaudyt tokius reik. . . Pavargęs Mirktkaj paaugsi suprasi kas per vienas esi…

Oranzine_tapke> Kai paaugsi, tai suprasi, kad jau geriau forsas i pora tinka, negu gaidziuks-kyslochiuks Mirkt

KLASTUNAS> Man ir Death metal patinka, taipogi ir Thrash metaliuks visaj prie sirdies. Bet tai dar nereiskia, kad turiu tyciotis is saves nesiodamas gaidiskus rubus ir augindamas plaukus iki keliu Mirkt

nice foto Gerai

nu tikray kad neblogay Cha cha Juokiasi

Juokiasi butu visai gerai jai forsams patiktu monowar

klastunas Cha cha Juokiasi niu pawaray Cha cha Juokiasi

aqaugirl Apkabinimas Drovus kada vel i vln atkeliausi? Cha cha

jai ne melyni batai, galvociau kad skautas po sprogimo medy uzstriges Šypsena

skara taj viena…bliuzonas neperdidelis… Nekaltas Šypsenaniu bet su fuorsajs nesiginshysiu… Šypsena Cha cha