Ar visuose klubuose ar tik iki18 vipais tampama tik parasiu 1000 o ne 500 zinuciu ?

Butent kad ne to klausiau Cha cha
Ka tas VIP duoda ? Ko visi taip verziasi jais tapti Aš nekaltas

Kaip kaip ten tuo VIPu galima tapt? Kur tas balsavimas vyxta? nejaugi uzh akiu?

grazhiaj atrodaj Gerai Žvaigždė Girtas Žvaigždė

liabaj fajna foto , tokia mjiela man ji kazkuom :>

Labasfaijna mergeete Drovus Taip Laimingas

crazy Gerai Girtas Širdis

nu tikray… Nekaltas Cha chakaka mamamakakakakmamamakakakamamma Ne

Tikra MAkakakaKAKA Šypsena

gera ta apranga Taipbiat tiklaj niauprantu kox skirtumaz kajp zmoguz apsirenges?nuo to juk jos smegeneliu dydiz nesikejcia !!! Juokiasi Apkabinimas

Šypsenajop swarbu kox zmogus…nu ash taj nelabay geras Drovus Liūdnas

nu ką aš žn…nepatinka, ir tiek man toks aprangos styl’as, nors nesvarbu, ar žmogaz forsas, ar metalas, svarbu tik kad geras žmogus būtų Taip

Hmm, ten yra kelios drauges jos, visos labai simpatiskos. Uz metu kitu turetu prisirpti labai klasiskos panos Gerai Mirkt

phainaj atrodai… Taip

_GRazhutya Myliu Grazej apsirengus Niam niam~~~ beje … Laaabaaaj matyta Myliu~

_

Juokiasiagha

gryzhti prie sawo tikrosios prigimties?

Drovus fajnaj

jegiskai atrodaiĄ Taip ir nesuprantu ko ten kiti putojasi?nemato kas dabar madinga?..ai rimtai,juk jie tik turguose “iseiginius” trenigus perka … pzdc Juokiasi

fajna panelia Taip Drovus

ManOwaR | 05-02 17:45 Po “bamt i kakta” buna “bampt i kakta” atgal Beje, cia tau truksta tolerancijos, jeigu kritikos nesugebi priimti. P.S. Europiechiu manes nevadink, as neesu praplautom smegenim. Aiskiai suvokiu, kad europa nieko gero neatnes. heh,kritike tu…kritikuoti reikia irgi tolerantishkai,jei tu mane kritikuosi vadindamas gaidzhiu ir banglu tai vistik bus bampt Mirkt o tam kad nebutu bamt atgal reikia pirma bamt gerai padaryt … nors jei rimtai apie jokias mushtynes as nesneku,as nemusheika,turejai suprast kad chia perkeltine prasme,bet ka jau chia…kiekvienas supranta pagal savo sugedimo laipsni Mirkto del europiechiu,as nesikreipiau konkrechiai i tave (siulau pradet atidzhiau skaityt kas rashoma,nes neisiskaitai ir poto prirashai nsmn)