Ar verta.....???

Ar verta…???

Ar verta lankyti toki sporta kuri liepia lankyti mama,nors man jis nepatinka?Prasau parasykit,kaip isprasyt mamos,kad lankyciau tai kas man patinka…aciu tiem kas patare,ar bent perskaite. ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Manu, kad turetum jai paaiskinti ir isdestiti savo nuomone.Na jei tai nepades tai reiskia tevo mama viena is tu mamu kurios nori, kad vaikai igivendintu jos neigivendintas svajones pvz.:lankiti tokia sporto saka kurios jaunystej ji negalejo lankiti.

ot tai problema… kad man tokios problemos, tai aš jų visai neturėčiau… Pavargęs

Turbut manekeniu treniruotes tau labiausiai patiktu lankyti ŠypsenaŠypsenaŠypsena EUROFREAK

Zinoma, geriausia lankyti tai, kas tau paciai is tikruju patinka. Bet gal mama iziuri tokius tavo sugebejimus, kuriu pati tu kol kas nematai? Gali viena karta nueiti i jos siuloma treniruote, o jeigu ten neistversi, tada eik ten, kur tau paciai norisi. Paskui galesi palyginti, issirinkti ir mamai paaiskinti, kodel tau patinka butent tas dalykas. Sekmes! Šypsena

o kaip mama to nesupranta???Šypsena juk cia tavo gyvenimas, o ne jos!!!Šypsena

geriau pagalvok…nes gali buti, kad paskuj ateityje gali gailetis, jog nelankiai to sporto…arba lankyk tai ka liepia su salyga, kad lankysi ir tai kas tau patinka…siaip tai nesuprantu, bet jei pasikalbetum nuosirdziai su mama isvis jokiu problemu nebutu, jei tai galima pavadinti problema Cha cha

GeraiGeraiGerai yop,kartais kai kuriu mamukai buna pernelyg besirupinancios…

Idomu kas per sporto saka?tada galesiu ka nors patarti

na pirmiausia reikia pasikalbeti su mamaŠypsena juk jei tu nenori sportuoti tai nemanau kad tave kas nors gali priverstiŠypsena o siaip tai mamos kartais labai gerai padaro priversdamos vaikus kazkuo uzsiimti , dometisŠypsena ir tik veliau supranti kad tai visai svarbu buvoŠypsena gaila manes neverte lankyti kokios nors muzikos mokyklos ar ko nors dar…Šypsena

niu ir motina turi…man tai nepaaiskintu…NeNeNe
niu sakyk, kad eini ten, kur mama nori…o tuo tarpu waryk kitur…Šypsena

Rašyk šią temą klube kam iki 18 mes su tėvais bėdų nebeturim…

as tavo motinai nepritariu nes jei neatsilakstysi ir neisbandysi saves ten kur isivaizduoji tai veliau save grausi, nors ir mama mato kad tau kazkas iseina bet jei nebus pastangu is tavo puses tai nieko neiseis ir tavo motina be reikalo “kankinsis” del taves.Todel pakalbet su mama ir paaiskink kad nori save isbandyti ir kitur o jei neiseis tai grisi ten kur mama sako.Tik su savo noru kazkuo dometis ir siekti gali kazka pasiekti. Pakalbek su mama. Taip

verta lankyti tai kas tau patinka, o ne ka paliepiaTaip