Ar verta testi santykius su buvusia meile?

Manau, kad verta,
tik butinai juose ka nors reiktu
keisti. Priklauso
kokiu tikslu vedina tuos
santykius testi nori…
as rizikuociau. Gėlės

zinai, tu papasakojai istorija, kuri
labai primena manaja. dar menesio
sviezumo.
nepaisant to, kad ana puse
nutrauke viska savo iniciatyva…
Kaip keista, jos vardas irgi Vilma…Sudužusi širdis

Juzi, deja, as ne tavo Vilma, nes jau treti metai turiu savo "juzi" ir esu jam nuosirdziai istikima.

Taciau kam koks tikslas testi nutrukuisi meiles rysi, bandyti i konvertuoti i draugyste, juk vis tiek nebus tikros draugystes, nuoskaudos to neleis.
Ta situacija yra mano draugu…

Kartais likimas suveda, ir bendrauti privalai. As buvau isimylejus iki ausu, verkiau ir sapnavau, o jis su mano drauge rimtai susidraugavo. Niekas nezinojo, kas daresi mano vargseje sirdeleje. Gal 5 metus pamatydavau ji ir nurausdavau kaip pirmoke kokia. Bet laikas savo padaro. Dabar susitinkame , snekame, kompanija ta pati . Jis lyg ir bande senus laikus atgaivint. O as niekada negalvojau, kad taip bendraujant man net sirdis nevirptels

zinaw pora atwejiu kad buwo susipyke issiskyre ilgai nedrawgawo wienas su kitu wenge ir wienas mazdaug po 1.5metu el acitiktinai susitiko pasnekjio ir wel wiskas ok berods tai netyce o anxcew wienaz kito net nenorejo matyti.O dabar apsiwede ir dzewgesi
O tai tu werkei ir t.t. tai tawo bichiuaks zinojo ka tu jam jewti?
Ir su dragwgem taj acargej ba wisko gali buti…sumajsys paskew tave su kita miargina ir aiskink paskew kad tu ne ta ŠypsenaŠypsenaŠypsena
kad nebut off topic jo tesciau bendrawima su ex Šypsenakartais buna malonu matyti kai jewdinasi,nerwuojiasi,niaptogiai jewcesi ta prasme…ai nu supratot Šypsena

Manau, kad taip. Tai jau tikrai turejo zinoti.

Grazu. Šypsena

Iš Londono tiesiai į merginų būrį Šypsena