Ar verta testi santykius su buvusia meile?

Che, che - tu cia spastus spendi, ar tau rimtai paskambinti ?
Skambuciu dabar bus - spek gaudyti.

nyfiga chia negerai. GET A LIFE!!! nereikia kvailu iliuziju- buvo ir praejo. baigta. kiekvienas kontaktas, net laba diena gatvej sakymas (kas aishku yra normaliu dalyku) yra begyjanchiu zhaizdu pleshymas. tiesiog reikia eiti toliau. turi patirti (t.y. tai, ka gauni, negaves to ko nori Cha cha) ir ja naudokis. pritaikyk. bet nepamirshdama praeities zhiurek i shia diena ir pamatysi rytoju.
ash irgi moku kaip senaz dziedaz, nyyreikia… :wink:

Chebra, o ką daryti, kai širdyje tik vienintelis, o kitų padorių net nesimato. Neįsižeiskite, padorūs - ta prasme, kad galima būtų tapti draugais ir įsimylėti.
O šiaip ta žaizda dar vis kraujuoja…

4Rita.
Matyt, reix tau brukshtelti ka nors. Del tavo bedos, jei tu rimtai -
step 1 : leisk tavo vyrui daryt ka jis shiuo metu nori, netgi jei tai kita moteris - vistiek nesulaikysi. Gal tau skaudes, bet ka darysi.
step 2 : pakeisk shukuosena, garderoba, perstatyk baldus, ir gerai atshvesk tai su artimais draugais.
step 3 : susirask keleta nauju bichiuliu.

WARNING: nedaryk step 1 tuo pat metu kaip ir step3.

Cheers Šypsena

4Rita.
Noted. Dabar labai ramiai paprashyk jo grizhti ne anksciau 6 val. ryto. Juk tu turi teise ishsimiegoti. Ir dar - perstatyk balduzz, kaip sakiau - pamatysi, kas bus, kai grizhes vyras tamsoje bandys iki tavo lovos pareiti. :wink:

Kur buvo visko pradzia ( ta prasme atsalusiu santykiu) ? Ir kodel tu nusprendei, kad jis iesko kitos? Ar pats taip pasake?

2Rita.
Va dabar matau, kad tavo situacija tikrai prasta… Bet tu kreipeisi patarimo tikrai teisingu adresu. :wink: O patarimas tox:
Grizhti namo anxti ryte lengvai apsvaigus nuo gyvenimo dzhiaugsmo. Tyliai - tyliai stengiesi patekti i savo lovyte ir pradeti ilsetis. Jis vistiek prabus ir prades uzhduoti standartinius klausimus, i kuriuos visai neidomu acakineti rytais. Taigi - scenarijus 2 - pareini &*039;garsiai&*039;, i viena kampa meti rankine, i kita lietpalti ir t.t. kol roobai arba kampai baigsis. Shviesas jau uzhdegei priesh tai. Tai va - ir garsiai, l.garsiai pareishki &*039;ASH NORIU SEKSOOO !!!&*039;. Patikek - jis apsimes, kad miega, ir jokiu klausimu nebus.
Shalutinis efektas - po tokio parejimo kuri laika boona &*039;pilna troba nebyliu…&*039; :wink:

Ritai
Pritariu Džekui, sėdėdama namie ir savęs gailėdama, tikrai jo nesusigražinsi. Ko gero, jis net nesupranta kaip tave skaudina ir kaip tu jautiesi jo nesulaukdama. Tegul pabūna tavo kailyje, gal praregės?

ohohohohohohho Šypsena taupydama laika neskaicheu kas buwo parashyta priesh tai, bet noriu atsakyti y klawsima. Taaaai va Šypsena Ish sawo buvusiu mejliu sugebu normaliai bendrauti su wiena (bo buvom kartu priesh 6 metus Šypsena)) ir kadangi nuo to laiko viskas 5 kartus aukstyn kojom apsiverte, tai kaip ir viskas labai gerai. O sheip… - arba viskas, arba nieko, tokia mano nuomone. Jei draugyste, tai draugyste, jei meile, tai meile, ir tik didele Šypsena))) draugyste po meiles - tik mazhas lauzhelis ant uzhgesusiu jausmu sustingusios lavos (Remarkas), wot.

labai gerai ir labai grazu ir labai teisinga yra graziai elgtis su savo buvusiu mylimuoju, susitikus jy gatveje ir pan, bet kas praejo - tas praejo, patirtis yrashyta kazhkur tavyje, ir tiek. Aisku, visai kas kita, jei iki galo neishmyleta, jei issiskyrimas buvo priverstinis ar pan. - chia mano patarimai baigiasi Šypsena):wink:

Mano nekukli asmenine nuomone, kaip visada Šypsena

jobt, nemacheu ka Rita parashe, Ritulei - uzhuojauta. Manau, kad tavo vietoj manes toj lovoj jau seniai nebutu, bet dar nezinia kaip geriau ir kur maziau kanchios. tai wa Šypsena

4 Agneria,
ar tu monika? kodel nurodei neteisinga el-pasta, negaliu tau parasyti asmeniskai.

px kad antspaudai. jei ner prasmes kovoti - kam kankintiss? o jei verta pasikankinti - tai daryk ka nors, jklmn!! Šypsena

P.S. nenusiteikusi as sian rimtiemz pokalbiamz, ka darysi…Šypsena

Kas tiesa, tai tiesa - savigarba yra savigarba. Nemiegok tu su juo.

Ar tu testumei bendravima po nutrukusiu meiles (I) rysiu?

Nemanau, kad tai verta. Tokie santykiai, ypatingai jei buvo pakankamai rimti jausmai, ir jei skyrybos ivyko ne tavo iniciatyva, tai toks bendravimas man primena mazochizma… Nesakau, grazu, kai su buvusia meile susitikus pasisveikini, paklausi kaip sekasi, bet, kad jis atejes man pasakotusi kaip jam sekasi su ta kita, del kurios jis mane paliko?..

mmmm…