Ar verta pirkti KIRBY valymo sistema ???

Ar verta pirkti KIRBY valymo sistema ???

Nei vienas galingo variklio siurblys neprilygs KIRBY namu prieziuros sistemai… net neverta vardinti kito siurblio privalumu , nes KIRBY nera siurblys!!!tai sistema kuri atlieka 80 funkciju!!! vien tik ko vertas turbo sepetys!!! as asmeniskai turiu sia sistema ir esu be galo patenkinta… tiek masazu, tiek ciuziniu giluminiu valymu,tiek drabuziu valymu su turbo sepeciu… labai geras daiktas… pati pirkau ant issimokejimo bet nei kiek nesigailiu… ir tie kas raso jog tai bloga namu prieziuros sistema!!!-paprasciausiai pavydi nes negali tokios isigyti… verciau kaiko atsisakyti bet tureti sitoki daikta… o jei dar yra seimos nariu kurie alergiski dulkem - tai si sistema butina!!! jei turit galimybe pirkit butinai!!!

“net neverta vardinti kito siurblio privalumu , nes KIRBY nera siurblys!!!”
Ne, aš suprantu, kad po tikinama, jog varžybas tarp moteriškos logikos ir atsitiktinių skaičių generatoriaus stulbinamai laimėjo pastarasis Nekaltas

Didžiausias Kirby pliusas man tai, kad joks kitas siurblys taip gerai neišsiurbia šuns plaukų iš kilimo kaip šitas. Gerai

Brangu!!! Apsvaigęs

pagooglinau-glalite kirby iš svajonių šalies amerikos už 600$ nusipirkti naują Mirkt

Nežinau, man atrodo kiekvienam pagal pajamas ir skonį apsispręsti pirkti, ar ne. Tarkim aš “Kirby” nepirkčiau, bet “Karcher” - ko gero, kai dabartinis susidėvės. Yra žmonių, kuriems svarbi kaina, o yra - kur svarbi kokybė, kam nors yra lygis turėti daiktą kuris yra brangiausias, dar kam nors svarbu tik dizainas. Tarkim mes turim “Tupperware” daržovių skustuką. Bulvių ar morkų skustukų bet kuriam supermarkete kelis kartus pigesnių teko matyti. Bet šitas pvz. skuta itin lengvai, niekinga tikimybė įsipjauti ir niekaip neatšimpa nors jau ne viena dešimtis bulvių ir morkų maišų per tuos 8 metus suskusta. Liux daiktasGeraiGeraiGerai. Jis ir gražus, ir funkcionalus, ir kokybiškas. Bent jau tikrai žinai už ką pinigus moki, net jei moki nuo poros iki kelių kartų brangiau už standartinį lenkišką ar kitaiską… Vat pvz. po truputį kaupiam lėšas virtuvės esminiam remontui… Tarkim peržiūrėjau visas produkcijas r labiausiai mums patiko Jan Kolbe viryklės ir gartraukiai. Nesakau, kad negalima būtų rasti ir pigesnų, ir galbūt panašių galimybių, bet mms patinka dizainas ir patikimumas… Kažkam galbūt užteks “BEKO”, “GEFEST” ar turkų gamybos, na ir puiku… Jie turi savo argumentų, mes - savo. kiekvienas laisvas susidėlioti prioritetus kur, kaip ir kam leisti nuosavus pinigus…

Butent… Nemanau kad KIRBY blogas siurblys ir ko gero netgi ji pirkciau (na kaina aisku gali buti ir mazesne).
Bet mane pvz. biesina jau pats pardavimo metodas. Smegenu plovimas konkretus, kaip ir kokie Eastcon. O apie demonstravimus (priverciau issiurbt visus kilimus namie Cha cha ) tai net smirdi kalbet… Veee

Bet tai tikra makaronscike, atnaujina kilima Juokiasi O gal is vis nauja numezga, kokio tik paprasai?Apsvaigęs

O gal geriau nusipirkti galingo variklio paprasta dulkiu siurbli ir ta pati siurbtu kaip tas Kirby? Ka manote? Ar nėra cia tik reklama ir tiek?

Patarkite, prasau…Širdis

N gal ne visai ta pati,bet visai neblogai ir paprastas plaunantis dulkiu siurblys.O apie KIRBY teko kalbeti su jais parduodanciu geru pazistamu,tai sako,geda reklamuoti ir kisti zmogui keliskart brangesni daikta,negu realiai kainuoja.Taip kad jeigu turi pinigu be proto,tai gali pirkti,o siaipNe

mano asmenine nuomone ten yra tiktai reklama ir sou. visa kita yra tas pats kaip ir eilini siurblys. as jo neturiu bet dalyvavau jo demonstravime taip kad esu susipazines kas tai per daiktas KietasKietas

jei jis kainuoja iki 30% seimos menesiniu pajamu tai pirkMirkt

Na kaip cia pasakius, radau skelbima kad už 4000 Lt parduoda. kai jo verte apie 9000 lt, nežinau, kokia reali to dulkiu siurblio verte…

Na o kai pasaskojo, kad pries agentui ateinant zmogus viska susisiurbia issisluoja, atrodo viskas svaru, blizga, o kai pasiurbia su tuo Kirbiu ir parodo, kiek "brudo" tas siurbliukas pritrauke, pradedi galvoti, kad gal tikrai neblogas siurbliukas yra…Apakęs

O tu pabandyk toki filtra prie savo siurblio pritaisyt gal ir taviskis parodys kad mazai stengeisi siurbdama

mano tatos nusipirko šitą daiktą prieš kelis metus…na iš tikro geras daiktas bet gyvenime jo nepirkčiau už tokius pinigus…Nebet šiaip daiktas Gerai

Cia tarp kitko- agento menesio planine uzduotis parduoti 2 agregatus, maziausiai- viena. Jei per tris menesius neparduodi nei vieno, sutartis nutraukiama. Dabar mazdaug ivertink, kiek is sumoketu babkiu tenka vien agentui. ‘Mano busto’ diskusijose netgi buvo ivardinta sito daikciuko kaina uzbaliuose- daugeli gerokai nustebintu.
Jei labai noresis, galesiu privaciai pasakyti, kiek uzdirba agentas, netgi nepardaves nieko.
Kas liecia valyma, teko karteli bandyti- kai draugas bande agentauti. Kazkaip skeptiskai ivertinau jo ‘stebuklinguma’. Gal kazkam atrodys kitaip.

audrius: nereikia net uzbales. buvo veikejas (lygtais dirbantis prie muitines) zinantis jo realia kaina Mirkt nenustebciau jei ji butu 20% esamos

hashe

butu geras daikciukas jei namie uzssimtum molekuline biologija ar superlaidininku tyrimu. O buityje tokios "svaros" tikrai nereikia - isejes i laiptine per pora minuciu gausi normaMirkt

Kad ir kaip gerai jis siurbia, valo, bet manau, kad tokiu pinigu nevertas, be to parduotuveje gali nusipirkti 4 ar 5 kart pigesni daikta, ir tikrai neprastesniTaip