Ar verta pirkt R600

Ar verta pirkt R600

Siaip man atrodo jo funkcijos lyg ir nieko, bet tas dizainas… O gal jūs manot kitaip?

Jo verta butinai pirk…as irgi toki zadejau pirkt bet sugalvojau patuapyt iki eriko68.seip sakai kad dizainas tau nepatinka?o tu laikei ji rankose?man tai jisai lipte lipo prie delno…nu ape funkc.nekalbesiu zinai ka turi.seip geras derinys palyginus kaina ir funkcijoms nu ir seip geras tasai tel.ir tiek…pirkAlus

gali pirkt… visai neblogas.


Geras pakankamai stabiliai traukiantis darbo aparatas Gerai jei nesi super duper naujoviu manjakas,funksionlumas turetu ytikt.

mhmmm…siaip tai nepatarchiau…geriau jau Nokia…Aš nekaltas

jau ko kok bet nokios nenaudosiu niekada, labai jau man jos pyyyp nebent gal 7650, bet reiktu labai ilgai taupyt… Liūdna

pasiimk, manau problemu neturesi, jei ka tai naujas soft’as greit atsiranda, perpus kas nors ir veiks puikiausiai

teisingai darysi… pirk r600 ir vsio… neblogas telefas…

Atrodo kad turetu buti tikrai neblogas daigta ir kaina pakencema.

neblogai buvo bet po sio renginio kol per kamscius namo parsiradau :0

Šypsena kadro islaikymas gal ir normalus, bet reikejo fotika ant stovo ar bent ant kokio nejudancio daikto padet, tada fotkint. Dabar kai kokias 2 sek shutteris atidares visa vaizda fiksavo, tai kiekvienas kveptelejimas ivede savo korekcijas nuotraukoj. O siaip ciki chebryte susiorganizavot Mirkt Gerai

turbut ijungtas naktinis rezhimas (automatishkai gal), del to ilgas kadro uzhlaikymas Mirkt

Paižiūrėjus į tavo profailą tą patį galima pasakyti Liežuvis Cha cha

Cha cha Gerta nebuvo NekaltasNa tada diena prieš, nes labai jau rankos drebėjo Juokiasi

Atsakingai pareišiu: Gerta nebuvo Kietas Cha cha

O man kaip tik chiotkai atrodo Liežuvis

as tai manau, kad aparato seiminykas nelabai ant koju laikesi Girtas Cha cha Cha cha Cha cha

cia turbut nuo dauk sviesos fotikas pabludo nes pas GMC irgi tas pats buvo…

truksta tik ismokt fotografuot Cha cha