Ar verta pirkt ASUS A2500H?

Ar verta pirkt ASUS A2500H?

Ar verta pirkti? ASUS A2500H, 15 XGA, Celeron 2.8GHz, 256MB, 30GB, COMBO, LAN,5xUSB2.0/ 1x1394/ Ar yra kas geresnio uz jo kaina? Jei nera kur geriau ji nupirkti?

Ar niekas nezhino tokios skarbonkes? Nekaltas NeKaip sitas laptopas? Ar verta pirkt?

Turiu toki briedi. Pries savaite nusipirkau. Nu ka, tai mano pirmas laptopas, tad palygint nelabai galiu su kuo. Siaip USB ten ne 2.0 ir ne 5, o 4. Bet uztenka Šypsena Ekranas galetu buti ir geresnis, bet siaip kenteti galima. Bent jau zaidziant Unreal Tournament jokiu problemu su vaizdo velavimu nepastebejau. Garsiakalbius patarciau isigyt atskirus, jei zadi daugiau naudot ji namuose. Papildoma klaviatura taip pat nepakenktu ŠypsenaSiaip, apskritai kalbant, kaip uz tokia kaina, mano nuomone, tai nebloga masina. Aisku, ne stebuklas, bet darbui ir ne pacios ispudingiausios grafikos zaidimams jo turetu pakakt Mirkt

idomu kiek tu uz ji ruosiesi moketi, paziurejau bms jo kaina 3300, gal kitur pigiau kokie 3000-3200, uz cel 2,8 256 mb ram tikrai per daug.

Nu, man realiai jis atsistojo nepilnai 3000 pinigu. Siaip jame dar yra akis, flashiniu korteliu skaitytuvas, kazkoks pribambasas bevieliui Internetui. I komplektacija iejo Windows XP Home, Nero 6, dar keli geri dalykai Šypsena Del ASUS kokybes gincytis dar negaliu, bet manau 2 metu garantija kazka irgi pasako DrovusSakau, tikrai ne stebuklas, bet man asmeniskai jis tiko pagal poreikius ir kaina Šypsena

uz tokius litu nekazi ka daugiau ir paimsi na as uz 3000 pinigus liepa pirkau fujitsu siemens amilo su 2600 mobiliu athlonu 256 mb ramais 30 gb hardu 15" matrasas combo siaip tai usb galetu buti daugiau nes 4 man neuztenka. monitorius tikrai Gerai zaidimu kai nelosiu tai nezinau seriuos sam the second encounter veze o man daugiau nieko nereikia. na zinoma sitas neturi nei card readeriu nei ieee1394 na pagal mano poreikius tai ju kokl kas ir nereikia. kas mane labiausiai veza sitame laptope tei baterija 3 valandas su centais klausant muzika browsinant po ineta ir typinant worde laiko. na jai filma pakuri ar coreli tai jau kaip sakant nepilnas 2 valandas. siaip uz tokia kaina galima koki HP ziuret ten su celeriu M 1.3GHz ar pan. HP tai dideli visai ne sliminiai bet turi labai reikalinga daikta siais laikais FDD

compaq presario 2108CL AMD Athlon 2800 512 mb ram 60 gb hdd dvd/cd rw 15,1 tft lan modem wlan win xp home kaina 2999 Lt su PVM reikia zinoti kur ieskoti Šypsena

nu va jei uz tokius litus gali sita daikta pasiimt tai valio

>uz tokius litu nekazi ka daugiau ir paimsi >na as uz 3000 pinigus liepa pirkau fujitsu siemens amilo su >2600 mobiliu athlonu 256 mb ramais 30 gb hardu 15" matrasas >combo Kaip to kompo perfomance? Gal kartais bandei padirbeti pvz. su ACAD?

perfomancas mane tenkina 128% kaip sakant. na su autocadu nemeginau. buvau 3ds max 5 pasileides tai destytojui kai skripta reikejo parodyt kazkaip nieko blogo nepastebejau. na renderinimo laikas priklauso ir nuo to koki kieki objektu renderinti nori.

Cia tai dalykas,tikrai smagesnis aparatas uz ta Asus su Celeronu,ir dar wrangler24 supporta manau pasiulytu nebloga Nekaltas

a gal kas turi minciu kaip paprasta harda prijungti prie nesiojamo kompo? ir is kur siuolaikiniam notebooke paimti com jungti?

na vienintele iseitis tai LAN susijungti su PC o ten isideti sita hdd

yra kai dirbau fortake perejimas usb->com bet dafiga kainavo apie 70lt lygtai tiksliai neprisimenu.

siaip naudoja draugas kaime ant laptopo ISDN modemui pasijungti. siaip visai puikiai viekia. bet kiek zinau tai sitas reikalas kainuoja tikrai daugiau nei 70 kazkur ~ 100

geriau paieskojes rasi ir nauju notebooku su com portu.

cia nebent HP bet jau praktiskai COM is dead kaip ir fdd

tarp kitko compaq presario 2108cL turi comporta