Ar verta gyventi?

gal tu savo profile parašyk kiek tau metų, o taip čia nusipezi,kad nei bėk nei rėk,…reik manyt bus …niolika Juokiasi

na ir jum vertetu paskaityt knyguciu, nors ir pasaku vaikams.

o taip, knygos deje labai geras dalykas Taip

>to archia ne tas zmogus protingas, kuris sakosi toks esas, bet tas, kuris masto…kaip matau tu ne is tu…gal man ir iolika, bet per savo 18 meteliu maciau ir patyriau daug daugiau, nei tu galetum susapnuoti. taip, as skaitau knygas ir ,beje, nemegstu pasaku. as bent neapgaudineju saves, negyvenu iliuzijomis, o tu, jei jau negerbi manes, tai bent paskaityk, ka Kantas rase – jis manau siek tiek protingesnis nei tu ir gyvenime daugiau nusimane…

nde… ir tokios po to vaikus gimdys… taigi traumuoti nuo gimimo bus Nekaltas

special for yuo - prizadu negimdyti… Cha cha

Na nepyk Apkabinimas Gėlė sutinku, kad išsireikšta griežtokai. Bet tu kur nors užsirašyk ką čia parašei ir pasistenk išsaugoti. Po to po 15 metų pasiskaitinėk MirktO į tavo klausimus atsakau: 1. O kur aš sakiau, kad esu protingas ???2. Apie mastymą - vyram sunkiau mastyt - yra dvi galvos, nelygu kuri tuo metu kuo užimta Šypsena3. Iš kur žinai ką aš patyriau ???4. Iš kur žinai ką aš sapnuoju ???5. Iš kur žinai kad gyvenu iliuzijomis ir apgaudinėju save ???6. Gal Kantas ir buvo protingesnis už mane Nekaltas Šypsena , o kiek žmogus nusimano gyvenime iš rašto nesuprasi, reikia pabendraut, ir netrumpai…kitas žiūrėk rašo labai gudriai, bet realiame gyvenime yra ■■■■■■, o pabendrauk su kokiu senuku Smetonos laikais baigusiu 2 ar 3 skyrius - kiek įdomių pasakojimų, gyvenimiškos išminties, naudingų patarimų galima pasisemt TaipO knygų aš daug perskaičiau, tik į jas gal stengiuos daugiau žiūrėt, kaip į grožinę literatūrą, o ne kaip į gyvenimo mokytoją. Labas

niekam nieko neprižadinėk - o jei bus netyčiukas ???

nu manau ji reiketu tada keisti Nekaltas Drovusviena diena jis gali atrodyti nereiksmingas ir tuscias, kita, pajusi kad esi laiminga…reik pagalvot ar del tokio dalyko verta skaudinti artimuosius…juk viska galima pakeisti Laimingas

aisku kad neverta,siulau visiems zudytis Taip

jope - neverta, bet dar noris paziuret, kuom viskas baigsis Kietas

atsakymas i temos klausima - tai ne Mirkt

nors viduje manau visai priesingai, bet sakau, kad verta. Reikia, kazka veikti, keisti, kad tas gyvenimas nors trupuciuka pasikeistu. Bet… tai tik zodziai…

>to archia na gal ir as pasikarsciavau, tiesiog mane be galo erzina, kai apie zmogu pradeda vertinti tik kaip apie statistini vieneta: 15 - vaikas,18 - sunkus amzius, 20 - paseles, 30 - susiprates ir pan. ir visiska tiesa, nezinau ka tu sapnuoji ir kaip gyveni… o kaip del tavo patarimo, tai tu ne pirmas patariantis. taip jau dariau: praejo 5 metai ir drasiai sakau, mano poziuris nepasikeite ir toliau toks liks. zmogus gali pasikeisti isoriskai, jis netgi gali keistis viduje, bet tai tebus komponentu pakeitimas vietomi - esme isliks ta pati… matyt tiesiog as gimiau mirciai ir kiek nebandyciau keistis visa ko pagrindas visvien liks nihilizmas. yra pasauly ir pastoviu dalyku Šypsenap.s. nebuna pasauly netyciuku, buna tik kvaili tevai…

Ar gyvenimas tesiasi ar tu ji tesi ? Kam tau reikalinga ateitis jei tu gyveni dabartyje ? Egzistuoti menkas malonumas, pabandyk gyventi…

**

**

Seip kiekvieno zmogaus gyvenimas beprasmis , bet beveik kiekvienas susikuria tiksla ir gyvena del to tikslo ar bando kazka pasiekti gyvenime , bet kas is to ? Anksciau ar veliau mirsime - gimeme lygus , mirsime irgi lygus ! Nesvarbu kas buvai gyvenime ar valkata ,ar prezidentas ,kai mirstame visi buname lygus . Pirma zinute atspindi gyvenimo banaluma, viskas taip paprasta ,atrodo , kam visa tai ? Bet gyvename ! Ir gyvensime ! Nereikia smerkti zmoniu kurie nusizudo ! Butent jiems gyvenimas buvo labai sunkus ,jeigu priverte ryztis tokiam zingsniui . Kai zmones bando nusizudyti ,reiskiasi jie to nori , o visi bando juos sulaikyti , o kam ? Kas is to ,kad gyvens nenoredamas gyventi ?

jj newerta tai sok per langa ir viskas bl atsibodo tokios temos, ar bijai mirties, ir t.t. bl nepatinka kas laiko nusizudykit ir baigsis viskas ot Kanda Kanda Piktas

Kvailas klausimas manau.Musu gyvenimas yra tox koki mes ji susikuriame patys savo poziuriu.viskas pataisoma Taip

nemanau, kad viskas pataisoma… Nekaltas jei as viska praradau, ka galejau prarasti, ka as begaliu istaisyti? nieko… Liūdnas