Ar verta Adamkiukui varyt i rusyna geguzes 9-taja?

užflūDinai aš norėjau parašyti, bet vietoje “d” paspaudžiau “f” (jei nepastebėjau jos šalia klavoje) Nekaltas o tu iš nieko darai spektaklį kaip visada

?! Tai cia mazdaug, kaip kad sulioj leistum “sustriakam” jog tave duchintu, vien del to, kad stoga turetum? Nekaltas

Tai koks skirtumas kas okupuotu, kad ir ciucmekai kokie, bet tai pats faktas, kad reik vaziuot savo okupantu pagerbt… Nekaltas

Prieš kelias savaites buvau sukūręs tokią pat temą… Jei domina atsakymai pažiūrėk kelis puslapius atgal…

Tai kad visi ir raso kaip apsisike “tema buvo”… bl tris dienas bangoj pasedejo, pamate, kad reik taip rasyt, jei kas nekduokdie tokia pacia tema per 7 metus sukuria, ir puola cia fludint, varyt ir t.t. nu buvo tai buvo, ka man dabar daryt? suorganizuot meeta ir asiprasyt visu atsiklaupus? Nežinau

Nu ka jau padarysi…toks gyvenimas…

nemaceu kiek buwo pridiskutuota taceu atsakau y temos kl: Neverta, Reikia tureti siokio tokio tautinio isdidumo Piktas

Manau, kad ne. Ne

O tau ziuriu kiekvienoj temoj tik parasyt svarbiausia Juokiasi

O kad f raidę praleidai, tai čia jau ne klaida, o žygdarbis? Kietas

Buna netycia zmones klaidas padaro, pvz kaip tu, tik ka istaisei…buvai parasius ęia…Taip kad bukit zmones nepiskit proto su savo priekabiais Mirkt

NEsidomiu politika Pavargęs

na manau kad pasirinkai visiškai nelygius vienas kitam pavyzdžiusm kur valstybės ateitis ir kur kažkokia mokykla Nekaltas

O aš manau, kad pavyzdžiai visgi vienas kitam tinkantys Nekaltas

Be to - mokykla ir yra valstybės ateitis, nes būtent iš mokyklos ateina žmonės, kurie vėliau valdo valstybę! So… Liežuvis

manau, kad neverta, jei jau esam ES nare, tai su rusais nevertetu prasidet…

ne.

aisq kad neverta ir ka jie mum padarys jei envarysim neiko mes tik parodysim akd mes ant ju bbd Liežuvis

na as gal taip suktai kaip lojantis kacius primasciau… Cha cha na bet jei toks pvz netink, tai sita pazek [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/670 265-=(1718213469](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/670265-=(1718213469)

neverta…